Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Anna Adamiak o Agnieszce Kaczorowskiej i Annie Adamiak
ONS
Newsy

Agentka Kaczorowskiej i Zając o współpracy z nimi: Cały mój wysiłek poszedł na marne

Uderzyła im woda sodowa do głowy?

Kariera Anety Zając po "Tańcu z Gwiazdami" miała nabrać rozpędu. Niestety, kilka tygodni po z aktorką nie działo się nic, choć teraz ma szansę wrócić na języki wszystkich dzięki sesji dla "Playboya", która ukaże się już w przyszłym roku. Przypomnijmy: Aneta Zając ujawnia szczegóły sesji dla Playboya: Zostanę króliczkiem. Zależy mi na tym, by pokazać że...

Duże nadzieje na wielką karierą po tanecznym show miała również Agnieszka Kaczorowska. Aktorkę "Pierwszej miłości" i gwiazdę "Klanu" przed wzięciem udziału w programie łączyła jedna osoba - wspólna menadżerka, Anna Adamiak. Agentka rozstała się ze swoimi podopiecznymi. W rozmowie z "Show" Adamiak przyznaje:

Sukces spowodował, że wokół Agnieszki pojawiło się wielu doradców, którzy obiecują jej złote góry. Ja miałam inną strategię - chciałam w naturalny sposób przejść od Bożenki z "Klanu" do dojrzałej aktorki. Podobnie było wcześniej z Anetą Zając, z którą też pracowałam. Dzisiaj, kiedy czytam, że chce rozbierać się dla "Playboya", mam wrażenie, że cały mój wysiłek poszedł na marne - mówi Adamiak


Zgadzacie się?

Zobacz: Zaskakujące kulisy rozstania Zając z menadżerką: Dostałam wielkim młotem w głowęAneta Zając w sukni ślubnej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Konflikt Anny Adamiak z Oxy Management i Anety Zając
Akpa/ONS
Newsy
Aneta Zając nie dostała pieniędzy za wygraną w "TzG"? Sprawa trafiła do sądu
Tabloid spekuluje, a my sprawdzamy

Kariera Anety Zając po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami" miała nabrać tempa. Niestety nie pojawiły się żadne interesujące oferty ani lukratywne kontrakty mimo zapewnień ze strony nowej agencji obsługującej Zając. Aktorka chciała o sobie przypomnieć w nieco inny sposób i rozebrała się w magazynie "Playboy" . Tam - jak sama twierdzi - chciała pokazać się z odmiennej strony. Zobacz: Zając pokazała sporo ciała na okładce Playboya Gwiazda jakiś czas temu rozstała się ze swoją menadżerką Anną Adamiak z Oxy Management , której zdaniem pomysł pojawienia się Zając we wspomnianym piśmie nie był najlepszą decyzją. Aneta obecnie skonfliktowana jest z agencją, która dbała o jej interesy, wizerunek . Sprawa trafiła do sądu. Jak podaje "Rewia", aktorka nie otrzymała pełnej kwoty z wygranej w tanecznym show. Postanowiliśmy sprawdzić, ile w tym prawdy. - Pani Zając otrzymała wygraną bezpośrednio na swoje konto plus wynagrodzenie za "Taniec z gwiazdami" od agencji, która to z tego wynagrodzenia potrąciła wynagrodzenie za swoją pracę - tłumaczy nam osoba z otoczenia gwiazdy, która prosi o to, aby pozostać anonimową   Ponoć agencja potrąciła sobie z zarobków aktorki kwoty za usługi menadżerskie , czyli m.in. rozmowy telefoniczne z dziennikarzami, organizowanie sesji zdjęciowych oraz asystowanie przy nich, autoryzacje wywiadów, dbałość o pozytywny wizerunek Zając w mediach, ochronę jej prywatności oraz wspieranie działalności charytatywnej. Jak skończy się ta sprawa?   Zobacz:  Agentka Zając o współpracy: Cały mój wysiłek poszedł na marne     Aneta Zając na diecie:

Aneta Zając w Playboyu
Facebook
Newsy
Już jest! Mamy okładkę Playboya z Anetą Zając! Pokazała sporo ciała
Jak prezentuje się nago?

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Aneta Zając pojawi się w Playboyu, wszyscy byli bardzo zdziwieni. Aktorka, która do tej pory nie miała na swoim koncie żadnych skandali, zdecydowała się pokazać w zupełnie nowej odsłonie. Chciała zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Przypomnijmy: Aneta Zając ujawnia szczegóły sesji dla Playboya: Zostanę króliczkiem. Zależy mi na tym, by pokazać że... Dziś w sieci pojawiła się okładka magazynu dla mężczyzn z seksowną aktorką na czołówce oraz jedno bardzo gorące zdjęcie z sesji. Aneta kusi swoimi wdziękami - mamy okazję zobaczyć jej kształtną pupę, nogi i piersi. Sesja z Zając z pewnością wywoła ogromne zainteresowanie, ponieważ w takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Czekamy aż numer pojawi się w kioskach. Zobacz: Zając negocjowała warunki do Playboya aż 8 miesięcy! Pokaże się w dwóch odsłonach A jak wam się podoba?    

Aneta Zając w Playboyu. Aneta Zając Playboy. Aneta Zając nago. Aneta Zając rozbierze się w Playboyu
ONS
Newsy
Zając rozbierze się w Playboyu! Znamy zaskakujące szczegóły
Tego nie spodziewał się nikt

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd decyduje się na rozbieraną sesję w Playboyu. Niedawno swoją premierę miała okładka z popularną wokalistką, Lidią Kopanią, a na swoją kolej czeka Maja Sablewska . Przypomnijmy: Sablewska o rozbieranej sesji do Playboya: Dody na pewno nie pobiję! Do grona gwiazd, które pokażą swoje wdzięki w popularnym magazynie dla mężczyzn dołączy teraz Aneta Zając ! Jak informuje jastrzabpost.pl aktorka zgodziła się na gorącą sesję, aby zerwać trochę z wizerunkiem grzecznej dziewczynki . Numer z Zając ma ukazać się dopiero w przyszłym roku, jednak sesja została już wykonana, a obecnie trwają pracę nad korektą zdjęć. J eśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Aneta zostanie króliczkiem Playboya w styczniu 2015 roku. To z pewnością będzie najgorętsza sesja przyszłego roku. Czekacie? Zobacz: Kryzys w karierze Anety Zając? Agencja wystosowała długie oświadczenie Aneta Zając na pokazie sukien ślubnych:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner