Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Aneta Zając w Playboyu
Facebook
Newsy

Już jest! Mamy okładkę Playboya z Anetą Zając! Pokazała sporo ciała

Jak prezentuje się nago?

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Aneta Zając pojawi się w Playboyu, wszyscy byli bardzo zdziwieni. Aktorka, która do tej pory nie miała na swoim koncie żadnych skandali, zdecydowała się pokazać w zupełnie nowej odsłonie. Chciała zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Przypomnijmy: Aneta Zając ujawnia szczegóły sesji dla Playboya: Zostanę króliczkiem. Zależy mi na tym, by pokazać że...

Dziś w sieci pojawiła się okładka magazynu dla mężczyzn z seksowną aktorką na czołówce oraz jedno bardzo gorące zdjęcie z sesji. Aneta kusi swoimi wdziękami - mamy okazję zobaczyć jej kształtną pupę, nogi i piersi. Sesja z Zając z pewnością wywoła ogromne zainteresowanie, ponieważ w takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Czekamy aż numer pojawi się w kioskach.

Zobacz: Zając negocjowała warunki do Playboya aż 8 miesięcy! Pokaże się w dwóch odsłonach

A jak wam się podoba?
  

Aneta Zając w Playboyu. Aneta Zając Playboy. Aneta Zając nago. Aneta Zając rozbierze się w Playboyu
ONS
Newsy
Zając negocjowała warunki do Playboya aż 8 miesięcy! Pokaże się w dwóch odsłonach
Aneta jak prawdziwa gwiazda

Jedną z najbardziej wyczekiwanych sesji w Playboyu jest sesja Anety Zając . Aktorka zdecydowała się na nagie zdjęcia, ponieważ pragnie pokazać swoją wszechstronność i zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Chce udowodnić, że stać ją na wiele więcej, niż pokazała do tej pory. Przypomnijmy: Aneta Zając ujawnia szczegóły sesji dla Playboya: Zostanę króliczkiem. Zależy mi na tym, by pokazać że... Okazuje się jednak, że negocjowanie warunków takiej sesji z Anetą było bardzo trudnym zadaniem. Jak dowiedział się "Flesz" redakcja "Playboya" przez ponad 8 miesięcy namawiała Zając na zgodę. Gwiazda postawiła konkretne warunki, ponieważ nie chce przekroczyć żadnych granic. Wiadomo już, w jakich dwóch odsłonach pokaże się na łamach magazynu dla mężczyzn: Na razie można zdradzić tylko tyle, że zdjęcia ukażą Anetę w delikatnych i drapieżnych kadrach - mówi osoba z magazynu Czujemy, że to może być najgorętsza sesja w tym roku. Zobacz: Sienkiewicz ma dość porównań do Zając: Żal mi Stefano Aneta Zając w eleganckich sukniach:

Anna Adamiak o Agnieszce Kaczorowskiej i Annie Adamiak
ONS
Newsy
Agentka Kaczorowskiej i Zając o współpracy z nimi: Cały mój wysiłek poszedł na marne
Uderzyła im woda sodowa do głowy?

Kariera Anety Zając po "Tańcu z Gwiazdami" miała nabrać rozpędu. Niestety, kilka tygodni po z aktorką nie działo się nic, choć teraz ma szansę wrócić na języki wszystkich dzięki sesji dla "Playboya", która ukaże się już w przyszłym roku. Przypomnijmy: Aneta Zając ujawnia szczegóły sesji dla Playboya: Zostanę króliczkiem. Zależy mi na tym, by pokazać że... Duże nadzieje na wielką karierą po tanecznym show miała również Agnieszka Kaczorowska . Aktorkę "Pierwszej miłości" i gwiazdę "Klanu" przed wzięciem udziału w programie łączyła jedna osoba - wspólna menadżerka, Anna Adamiak . Agentka rozstała się ze swoimi podopiecznymi. W rozmowie z "Show" Adamiak przyznaje: Sukces spowodował, że wokół Agnieszki pojawiło się wielu doradców, którzy obiecują jej złote góry. Ja miałam inną strategię - chciałam w naturalny sposób przejść od Bożenki z "Klanu" do dojrzałej aktorki. Podobnie było wcześniej z Anetą Zając, z którą też pracowałam. Dzisiaj, kiedy czytam, że chce rozbierać się dla "Playboya", mam wrażenie, że cały mój wysiłek poszedł na marne - mówi Adamiak Zgadzacie się? Zobacz: Zaskakujące kulisy rozstania Zając z menadżerką: Dostałam wielkim młotem w głowę Aneta Zając w sukni ślubnej:

Aneta Zając w Playboyu. Aneta Zając Playboy. Aneta Zając nago. Aneta Zając rozbierze się w Playboyu
ONS
Newsy
Zając rozbierze się w Playboyu! Znamy zaskakujące szczegóły
Tego nie spodziewał się nikt

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd decyduje się na rozbieraną sesję w Playboyu. Niedawno swoją premierę miała okładka z popularną wokalistką, Lidią Kopanią, a na swoją kolej czeka Maja Sablewska . Przypomnijmy: Sablewska o rozbieranej sesji do Playboya: Dody na pewno nie pobiję! Do grona gwiazd, które pokażą swoje wdzięki w popularnym magazynie dla mężczyzn dołączy teraz Aneta Zając ! Jak informuje jastrzabpost.pl aktorka zgodziła się na gorącą sesję, aby zerwać trochę z wizerunkiem grzecznej dziewczynki . Numer z Zając ma ukazać się dopiero w przyszłym roku, jednak sesja została już wykonana, a obecnie trwają pracę nad korektą zdjęć. J eśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Aneta zostanie króliczkiem Playboya w styczniu 2015 roku. To z pewnością będzie najgorętsza sesja przyszłego roku. Czekacie? Zobacz: Kryzys w karierze Anety Zając? Agencja wystosowała długie oświadczenie Aneta Zając na pokazie sukien ślubnych:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner