Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Włodarczk skomentowała plotki o konflikcie z Agnieszką Szulim
Newsy

Agnieszka Włodarczyk o konflikcie z Agnieszką Szulim: "Strach się bać..."

Agnieszka Włodarczyk o konflikcie z Agnieszką Szulim: "Strach się bać..."

Agnieszka Włodarczyk skomentowała plotki o rzekomym konflikcie z Agnieszką Szulim! Aktorka i uczestniczka programu "Azja Express" odniosła się medialnych doniesień o "nieprzyjemnych sytuacjach" do których miało dochodzić pomiędzy nią a prowadzącą show, Agnieszką Szulim.

Agnieszka Włodarczyk na swoim profilu na Facebooku nie ukrywa, że jest zaskoczona plotkami na swój temat. Co napisała o Agnieszce Szulim?

Czy mnie coś ominęło? Jeśli tak ma wyglądać promocja naszego programu to strach się bać
Aga Szulim była pozytywnie nastawiona do uczestników,nie zauważyłam fochów ani skwaszonej miny...Zawsze była uśmiechnięta i pomocna

Nie przypominam sobie również żebym kogokolwiek buntowała przeciwko Niej... - napisała Agnieszka Włodarczyk (pisownia oryg.).

Jesteście zaskoczeni oświadczeniem Agnieszki Włodarczyk? Ciekawe, czy na podobny wpis zdecyduje się również Agnieszka Szulim, prowadząca nowe show TVN. Będziecie oglądać Azja Express? My z pewnością!

 

Zobacz także: Rozenek i Majdan o udziale w "Azja Express": "Nie chcieliśmy wywlekać naszej intymności". Żałują?

 

Agnieszka Włodarczyk skomentowała plotki o konflikcie z Agnieszką Szulim.

Agnieszka Włodarczk skomentowała plotki o konflikcie z Agnieszką Szulim
Facebook

Aktorka bardzo pozytywnie wspomina swoje relacje z Agnieszką Szulim na planie Azja Express.

Agnieszka Włodarczyk na Warsaw Fashion Street

Agnieszka Włodarczyk zdementowała informacje o konflikcie z prowadzącą show.

Agnieszka Szulim w świetnym humorze

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim wychodzi z DDTVN
Newsy
Radosna Agnieszka Szulim wychodzi z DDTVN. Zieloną mini połączyła z długimi kozakami! ZDJĘCIA
Radosna Agnieszka Szulim wychodzi z DDTVN. Zieloną mini połączyła z długimi kozakami! ZDJĘCIA
Agnieszka Szulim w kolczykach
TV-Show
Agnieszka Szulim komentuje słowa Pauliny Młynarskiej: "Co ona bredzi?". Poszło o Azja Express!
Agnieszka Szulim komentuje słowa Pauliny Młynarskiej: "Co ona bredzi?". Poszło o Azja Express!

Agnieszka Szulim odpowiedziała Paulinie Młynarskiej w sprawie "Azja Express"! Jakiś czas temu dziennikarka skrytykowała nowe show TVN-u i gwiazdy biorące w nim udział. Wpis Młynarskiej na Facebooku nie przeszedł bez echa, a gwiazda TVN Style uznała, że celebryci biorący udział w programie udają biednych i jeszcze zarabiają na tym pieniądze. Niemal natychmiast opinię gwiazdy skomentowała Karolina Korwin Piotrowska, która kompletnie nie zgadza się z Pauliną Młynarską. Teraz do dyskusji dołączyła się Agnieszka Szulim, która jest prowadzącą "Azja Express". Specjalnie dla Party.pl prezenterka skomentowała aferę wokół programu: Co ona znowu bredzi? W "Azja Express" nikt nie udaje biedaków. Dostają jedynie dolara na głowę, żeby wyścig był bardziej emocjonujący. Muszą liczyć na ludzi przez co my lepiej poznajemy mieszkańców Azji i ich kulturę, ale tam nikt nie ma wątpliwości, że oni biorą udział w programie. Niech Paulina pójdzie lepiej po rozum do głowy i pomyśli, ile miejscowi mogli zarobić przy okazji kręcenia naszego programu. To jest olbrzymia produkcja, przy której wiele lokalnych osób znajduje zatrudnienie jako kierowcy, asystenci, obsługa planu. Przygotowanie wszystkich gier i zadań wymaga ogromnych nakładów pracy. Nad programem pracuje olbrzymia ekipa, która musi gdzieś spać, co jeść. Miejscowa ludność przecież na tym zarabia. Robimy ten program wspólnie! Dodam, że bardzo pozytywny program! Zgadzacie się z Pauliną Młynarską czy z Agnieszką Szulim ?   Zobacz:  Marta Wierzbicka odmówiła udziału w "Azja Express". Dlaczego?   Agnieszka Szulim skomentowała wpis Pauliny Młynarskiej odnośnie Azja Express Paulina Młynarska krytykuje Azja Express

Małgorzat Rozenek, Agnieszka Szulim
Facebook, Instagram
TV-Show
Małgorzata Rozenek i Agnieszka Szulim wystąpią razem w show TVN? Znamy szczegóły!
Małgorzata Rozenek i Agnieszka Szulim wystąpią razem w show TVN? Znamy szczegóły!

Małgorzata Rozenek w nowym programie TVN razem z Agnieszką Szulim ? Jak dowiedziało się Party.pl, Małgorzata Rozenek dostała propozycję wzięcia udziału w programie Azja Express ! Na razie wiadomo, że w programie wystąpi też Agnieszka Włodarczyk  oraz - jak pisaliśmy -  dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. A co chodzi w show? Azja Express (poprzednia nazwa to Orient Express) to format, w którym kilkoro uczestniczących gwiazd w parach, w ekstremalnych warunkach, musi dostać się z jednego miasta do kolejnego. Mając tylko jednego dolara w kieszeni, będą musieli ze swoim towarzyszem podróży użyć uroku osobistego, sprytu i wystawić na próbę swoją zaradność, by przetrwać i nie odpaść z show. Prowadzącą program jest Agnieszka Szulim . Jak myślicie, czy  Małgorzata Rozenek zdecyduje się by wziąć udział w show? Podobno wyjazd do kraju, w którym ma się rozgrywać program planowany jest już na połowie maja! Zostało mało czasu, by podjąć decyzję! Chcielibyście zobaczyć Małgosię w takim programie? Zobacz także: Małgorzata Rozenek ostro ćwiczy. Jak wyglądała przed porannym treningiem? ZDJĘCIA   Małgorzata Rozenek ostatnio mocno ćwiczy czyżby do programu? Małgorzata Rozenek ćwiczy ostatnio z trenerką personalną.   Małgorzata Rozenek powinna się zgodzić na wzięcie udziału w Azja Express? Na miesiąc musiałaby rozstać się ze swoimi synami.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner