Agnieszka Włodarczyk o choinkach
ONS

Przedświąteczny apel Włodarczyk do fanów w sprawie choinek. Ma dla nich złotą radę

Agnieszka Włodarczyk o choinkach
ONS

Agnieszka Włodarczyk od dawna zaangażowana jest w działalność charytatywną na rzecz zwierząt. Brała nawet udział w strajkach w centrum Warszawy, a do tego wszystkiego zaangażowała swojego partnera, Mikołaja Krawczyka. Ostatnio para nagrała też krótki filmik, który miał zobrazować cierpienie pupilów na przykładzie ludzi. Wideo wywołało burzę w sieci. Zobacz: Przestraszona i pobita Włodarczyk z Krawczykiem. Przeszli tortury

Teraz aktorka pokazała, że jest zaangażowana nie tylko w tego typu sprawy, ale również w ekologię. Na swoim profilu na Facebooku nawołuje do fanów, aby nie inwestowali pieniędzy w cięte choinki do swoich domów, ponieważ zostają pozbawione naturalnego środowiska, a w pomieszczeniu postoją jedynie przez dwa tygodnie. Przyznała również, że sama także nie wydaje pieniędzy na takie drzewka, a zwolennikom świerków prosto z lasu podpowiedziała inny pomysł:

Nigdy nie kupuję ciętych choinek.. Biedne rosły tyle lat i nagle ktoś je wycina,żeby stały w czyimś domu dla ozdoby przez dwa tygodnie:( Nie lepiej kupić w doniczce,a po Świętach posadzić ją w ogrodzie? Ps. Ciętych kwiatów też nie lubię:)

Popieracie?

Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk mają swoje zasady na imprezach. Odmówili fotografom jednej prośby
 

Agnieszka Włodarczyk na premierze kalendarza Dżentelmeni 2015 

Przejęci Włodarczyk i Krawczyk przed Sejmem:

Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00