Stefano Terrazzino w nowym Tańcu z Gwiazdami
ONS

Stefano wygrał "TzG" już trzy razy. Wiemy z kim zatańczy w nowej edycji

Stefano Terrazzino w nowym Tańcu z Gwiazdami
ONS

Stefano Terrazzino dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami" zyskał w Polsce olbrzymią popularność. Seksowny Włoch ujął telewidzów nie tylko swoją urodą i umiejętnościami, ale również charakterem. Wygrana w ostatniej edycji wespół z Anetą Zając kosztowała go sporo wysiłku, który postanowił sobie wynagrodzić słonecznymi wakacjami. Przypomnijmy: Terrazzino szaleje na wakacjach. Spędza je z piękną blondynką

Wakacyjna laba dobiegła jednak końca i tancerz musiał wrócić do Polski, aby rozpocząć treningi do nowej edycji "Tańca", która startuje już za kilka tygodni. Z kim tym razem powalczy o zwycięstwo na parkiecie? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Stefano Terrazzino będzie partnerem Agnieszki Sienkiewicz. Aktorka zdaniem wielu może być czarnym koniem nadchodzącej odsłony "TzG", a obecność Stefano z pewnością jej w tym wydatnie pomoże.


Producenci nie mieli wątpliwości, że Agnieszka musi zatańczyć ze Stefano. Mają podobne poczucie humoru i na parkiecie powinni się idealnie dogadywać. Stefano ma dobre podejście do swoich partnerek, bo choć jest bardzo wymagający i na treningach nie odpuszcza, potrafi też stworzyć miłą atmosferę, która potem procentuje na parkiecie - zdradza nam osoba związana z programem.


Będziecie im kibicować?

Zobacz: Romans Stefano z Zając to fikcja? Internauci: "On jest gejem!"

 

Pełna lista uczestników nowej edycji "TzG":

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04