Kayah krytykuje ceremonię otwarcia MŚ w siatkówce
ONS

Dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata w siatkówce. Podczas wielkiego show mieliśmy okazję zobaczyć m.in. Donatana i Cleo oraz Margaret, która wykonała hymn rozgrywek - "Start a Fire". Za oprawę muzyczną odpowiadał juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Dj Adamus. Przypomnijmy: Dzisiaj ceremonia otwarcia MŚ w siatkówce. Wyciekły szokujące informacje

Trwający ponad pół godziny koncert śledziła również Kayah. Wokalistka znana jest z zamiłowania do sportu, nie mogło więc zabraknąć jej przed telewizorem. Niestety, wielkie show  Margaret i Cleo określiła jako "jarmarczne". Tłumaczy to jednak brakiem wystarczających możliwości finansowych:

Otwarcie podobało mi się umiarkowanie, choć zdaję sobie sprawę, że trzeba było zmieścić się w mizernych możliwościach finansowych. Zasmucił mnie trochę gust tego widowiska, trochę jarmarczny...no ale o gustach się nie dyskutuje. Teraz zakładam czapkę biało czerwoną i zaczynam kibicować - pisze Kayah (pis. oryginalna)


Oglądaliście show Margaret i Cleo? Zgadzacie się z opinią piosenkarki?

Zobacz: Zabawna wpadka Kayah na Facebooku. Fani szybko ją wyłapali
 

 
Kayah na imprezie popularnego alkoholu: