Magdalena Żuk była opętana?!
1/4
Magdalena Żuk była opętana?!

 

Dlaczego Magdalena Żuk nie żyje? Co wydarzyło się podczas jej wakacyjnego wyjazdu do Egiptu? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy śledzili dramatyczną historię pięknej Polki, która w zagadkowych okolicznościach zmarła w jednym z egipskich szpitali. Sprawa śmierci Magdaleny Żuk poruszyła opinię publiczną- niestety, po ponad roku od tamtych wydarzeń wciąż nie wiemy, jakie są wyniki polskiego śledztwa.  Co więcej, siostra Magdaleny Żuk w swoim najnowszym wpisie sugeruje, że prokuratura nie chce opublikować informacji, które jednoznacznie przeczą wcześniejszym teoriom, że kobieta miała problemy ze zdrowiem psychicznym! Anna Cieślińska pisze wprost, że jej siostra padła ofiarą przestępstwa - jednak nie może mówić o zgromadzonych na to dowodach, ponieważ prokurator nie chce zwolnić jej obowiązku zachowania tajemnicy! 

 

Zobaczcie NOWY wpis siostry Magdaleny Żuk! 

 

Zobacz także: Są NOWI świadkowie w sprawie Magdaleny Ż.! "Biegała cały czas po hotelu. Zdjęła bluzkę, była bez stanika"

 

AKTUALIZACJA!

Jest odpowiedź prokuratury na prośbę siostry Magdaleny Żuk - kliknij tutaj! 

 

2/4
Magdalena Żuk
Facebook

 

Siostra Magdaleny Żuk opublikowała na Facebooku poruszający wpis, w którym sugeruje, że polska prokuratura nie chce opublikować dowodów, jakie udało się zgromadzić w czasie śledztwa. 

Dlaczego Prokuratura Okręgowa w Jelenie Górze milczy w sprawie Madzi ?.

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze dotąd nie szczędziła komunikatów w zakresie sprawy Madzi. Prokuratura ta chętnie dzieliła się z mediami informacjami o powołaniu biegłych psychiatrów którzy mieliby popierać tezę o chorobie psychicznej na jaką Madzia miała zapaść w Egipcie- pisze Anna Cieślińska. 

Siostra zmarłej kobiety pisze wprost, że według materiałów zebranych w sprawie Magdalena Żuk padła ofiarą przestępstwa! 

Będąc związana tajemnicą śledztwa po zapoznaniu się z najnowszymi materiałami zgromadzonymi w aktach sprawy z których wynika ponad wszelką wątpliwość, że Madzia padła ofiarą przestępstwa prosiłam prokuraturę o opublikowanie informacji o stanie sprawy, ewentualnie o uchylenie wobec mnie obowiązku zachowania tajemnicy. Niestety prokuratura odmówiła mi ujawnienia tajemnicy śledztwa w zakresie o który wnosiłam, nie opublikowała także komunikatu o stanie śledztwa i nowych okolicznościach które tłumaczą zachowanie Magdy i okoliczności jej śmierci, która samobójstwem nie była.

Kobieta zwraca się z pewnym apelem. Zobaczcie, co jeszcze napisała! 

3/4
Magdalena Żuk
Instagram

 

Siostra Magdaleny Żuk w swoim wpisie apeluje do Zbigniewa Ziobry! O co prosi?

Proszę niniejszym Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę o pomoc w sprawie którą żyła  i żyje opinia publiczna, proszę o publikację najnowszych ustaleń w sprawie związanych z okolicznościami obecnie ujawnionymi w sprawie w tym przyczynami zachowania Madzi i jej śmierci- napisała na Facebooku.

Zobaczcie cały wpis siostry Magdaleny Żuk.

 

Siostra Magdaleny Żuk o śledztwie
Facebook
Facebook

4/4
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Myślicie, że kiedyś dowiemy się, co wydarzyło się podczas pobytu Magdalent Żuk w Egipcie? 

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk