Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Justyna Steczkowska i Edyta Górniak pogodzą się?
Newsy

Synowie pogodzą Edytę Górniak i Justynę Steczkowską? Jest na to spora szansa!

Synowie pogodzą Edytę Górniak i Justynę Steczkowską? Jest na to spora szansa!

Czy Justyna Steczkowska i Edyta Górniak w końcu się pogodzą? Jest na to szansa, o ile ich synowie - Allan Krupa, syn Edyty oraz Leon Myszkowski, syn Justyny, pojawią się gościnnie w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

 

Leon Myszkowski o Allanie Krupie: Jest bardzo utalentowany. Mam nadzieję, że w przyszłości razem...

Synowie pogodzą Steczkowską i Górniak?

Polsat bardzo starał się o to, aby nastolatkowie pojawili się w ich nowym, kulinarnym show. A że obaj są niepełnoletni, zgodę na ich udział muszą wyrazić rodzice. Jak informuje "Na żywo", Edycie i Justynie zaproponowano ogromne wynagrodzenie, jeśli zdecydują się na udział swoich synów w programie.

 

Justyna Steczkowska jest bardziej skłonna do wyrażenia zgody na to, aby jej 16-letni syn pojawił się w show. Leon uwielbia gotować, prowadzi swojego videobloga, a niedawno... podpisał kontrakt na wydanie książki kucharskiej. Udział w takim show na pewno byłby dla niego znakomitą przygodą.

 

Syn Górniak, Allan, również ma talent kulinarny. Wokalistka uważa jednak, że dla 12-latka kariera telewizyjna nie jest najlepsza. Ciągle zastanawia się, czy wyrazić zgodę.

 

Jeśli jednak obie diwy pozwoliłby swoim dzieciom pojawić się w show, prawdopodobne jest to, że znów spotkałyby się na planie. Na pewno nie chcą jednak, żeby ich konflikt przeniósł się na synów.  Czy pogodzą się dla ich dobra?

 

Zobacz także: Jak gotować warzywa, aby były zdrowe?

 

Leon chciałby zostać gwiazdą telewizji. Czy Justyna wyrazi na to zgodę?

Leon Myszkowski w szarej koszulce

 

Allan Krupa również ma talent kulinarny!

Edyta Górniak, Allan Krupa w Krakowie

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w neonowej bluzie
Newsy
Synowie pogodzą Górniak i Steczkowską? Allan Krupa i Leon Myszkowski bardzo się zaprzyjaźnili! "Gadamy często!"
Synowie pogodzą Górniak i Steczkowską? Allan Krupa i Leon Myszkowski bardzo się zaprzyjaźnili! "Gadamy często!"

Allan Krupa i Leon Myszkowski przyjaźnią się! Okazuje się, że konflikt pomiędzy Edytą Górniak a Justyną Steczkowską kompletnie nie wpłynął na relację ich synów. Jak podaje tygodnik "Na żywo" Allan Krupa i Leon Myszkowski bardzo się zaprzyjaźnili i choć obecnie mieszkają bardzo daleko od siebie to wciąż są w kontakcie.  Gadamy sobie często. On w USA, a ja w Polsce. Jesteśmy w stałym kontakcie. Allan to fajny gość, tak samo jak ja jest DJ-em - powiedział Leon Myszkowski.  Zobacz:  Leon Myszkowski dostał propozycję udziału w show Polsatu! "Jakieś wynagrodzenie finansowe trzeba ustalić"   Allan Krupa i Leon Myszkowski przyjaźnią się? Pomimo, że Edyta Górniak i Justyna Steczkowska wielokrotnie nie szczędziły sobie uszczypliwości to ich synowie złapali dobry kontakt. Podobno Allan Krupa podsyła Leonowi Myszkowskiemu swoje pierwsze muzyczne aranżacje i prosi o rady oraz opinie. Okazuje się, że chłopcy planują również spotkanie. Kiedy miałoby się odbyć? Planujemy spotkanie, ale jeszcze nie wiemy kiedy. Allan, tak jak ja, ma szkołę i nieprędko przyleci do Polski - mówi Leon.  Allan Krupa z kolei chętnie gotuje z książki kucharskiej, którą napisał syn Justyny Steczkowskiej. Podobno obie diwy cieszą się z tego, że ich synowie mają dobry kontakt. Czy dzięki tej relacji dojdzie między nimi do pojednania?   Zobacz:   Związek na odległość. Czy wirtualna miłość ma szanse na przetrwanie?   Więcej:  Syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, wydał książkę kulinarną. Mamy pierwsze zdjęcia!   Leon Myszkowski przyjaźni się z Allanem Krupą?   Podobno Allan Krupa radzi się Leona w kwestiach muzycznych  

Leon Myszkowski nie wystąpi w Top Chef z gwiazdami
TV-Show
TYLKO U NAS: Leon Myszkowski wystąpi w Top Chef z gwiazdami?! Znamy prawdę!
TYLKO U NAS: Leon Myszkowski wystąpi w Top Chef z gwiazdami?! Znamy prawdę!

Leon Myszkowski pojawi się w nowym show Polsatu - "Top Chef" z gwiazdami?!  Polsat pracuje nad nową wersją hitowego programu, gdzie rywalizują ze sobą najlepsi szefowie kuchni w Polsce. Tym razem - pod okiem Wojciecha Modesta Amaro czy Ewy Wachowicz mają zmierzyć się... gwiazdy. Jeden z blogów plotkarskich podał, że w show weźmie udział syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski. Czy to prawda?   Syn Steczkowskiej gwiazdą Polsatu?! Wszyscy już wiemy, że Leon Myszkowski ma ogromny talent kulinarny. W końcu od kilku miesięcy prowadzi wideobloga, na którym dzieli się swoimi najlepszymi przepisami. W projekcie wspiera go zaś słynna mama, która czasami stawała za kamerą. Nic dziwnego, że już jakiś czas temu pojawił się w kulinarnym show Polsatu - Hell's Kitchen w roli gościa. Czy wystąpi więc w roli uczestnika w nowym show Top Chef z gwiazdami? Nie! Leon w krótkim komentarzu powiedział nam: Nic mi o tym nie wiadomo, przynajmniej na razie - mówi Leon Myszkowski. Udało nam się dowiedzieć, że rozmowy z gwiazdami na ten temat na razie trwają. Propozycję udziału w show dostała m.in. Anna Jurksztowicz, która nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Czy produkcji uda się namówić Leona? Czy Justyna Steczkowska wyrazi zgodę na jego udział w show Top Chef z gwiazdami? Przekonamy się niebawem.   Zobacz także: Leon Myszkowski ma dziewczynę?! Syn Steczkowskiej dodał na Instagramie zdjęcie z piękną blondynką   Leon Myszkowski wystąpi w show Polsatu? Syn Steczkowskiej nic na ten temat nie wie!   Leon Myszkowski świetnie gotuje! Na razie skupia się jednak na testach gimnazjalnych.   Czy Justyna Steczkowska pozwoli wystąpić synowi w show Polsatu?

Syn Justyny Steczkowskiej założył bloga
YouTube
Newsy
Syn Steczkowskiej założył bloga kulinarnego. Pokazał kuchnię Justyny [WIDEO]
Opowiedział również o kulisach rodzinnych zakupów

Kilka tygodni temu prasa rozpisała się o synu Justyny Steczkowskiej , Leonie Myszkowskim , który spróbował swoich sił w modelingu i pojawił się na wybiegu sportowej marki. Artystka musiała się zaś wielokrotnie tłumaczyć, że jest to jego pasja, na którą nie ma wpływu, zaznaczając jednocześnie, że najważniejsza w jego wieku jest szkoła. Przypomnijmy: Syn Steczkowskiej wyrasta na przystojniaka. Justyna zabrała go do telewizji Okazuje się, że Leon to chłopak wielu talentów. W Wigilię w serwisie youtube.pl wystartował jego blog kulinarny pod własnym imieniem i nazwiskiem! Syn diwy na początku już tłumaczy, że jego wielką pasją jest gotowanie, dlatego swoim widzom będzie prezentował swoje ulubione przepisy . Wszystko wyszło bardzo profesjonalnie, a jako pierwszą potrawę zaserwował trudne do zrobienia mule: Od kiedy pamiętam moją pasją jest gotowanie. Kiedy byłem mały, ugotowałem rodzicom śniadanie i przyniosłem je do łóżka. Byli w szoku, oczywiście pozytywnym. Jeszcze bardziej niż gotować lubię jeść - tłumaczy Myszkowski i przystępuje do gotowania. Trzeba przyznać, że Leon ma ogromny talent i z pewnością wyrośnie na świetnego kucharza. Justyna powinna być  z niego dumna, a my czekamy na kolejne odcinki. Przy okazji mamy okazję zobaczyć, jak wygląda kuchnia jednej z największych polskich gwiazd. Zobacz: Górniak i Steczkowska, Chylińska czy Urbańska? Która gwiazda zarobiła najwięcej dla stacji?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner