Syn Edyty Górniak dumny z mamy

Syn Edyty Górniak dumny z mamy! "Musicie to zobaczyć". Wiemy, o co chodzi!

Syn Edyty Górniak dumny z mamy

Kolekcja Edyty Górniak dla marki NAOKO jest już hitem, ale diwa nie zamierza jej przestawać promować. W sieci pojawiło się nowe wideo promujące jej linię ubrań, w tle zaś słyszymy klubową muzykę z głosem Edyty. Syn artystki, Allan, jest zachwycony filmem, co wyraził na swoim... Facebooku!

 

Allan Krupa zachwycony mamą!

Allan Krupa napisał, że jest bardzo dummy ze swojej mamy i poleca, aby obejrzeć nowe wideo. Rzeczywiście, robi ono spore wrażenie!  Kolekcja ubrań podzielona jest na dwa różne style określone mianem: Make a Wish oraz Take a Risk. Linia bluz, t-shirtów i dresów od Edyty Górniak już jest hitem! Co mówi o niej sama zainteresowana?

Jestem osobą, która potrafi i lubi podejmować ryzyko. Od bardzo dawna chciałam przekazać fanom mojej muzyki coś, co dla mnie jest prawdziwe nie mniej niż sztuka. Scena to tylko jedna z moich rzeczywistości. To co dzieje się poza nią to osobne, niezależne życie. O ile scena zobowiązuje mnie do wystawności, o tyle po zejściu z niej ponad wszystko cenię sobie komfort i wygodę. Pomiędzy życiem rodzinnym i scenicznym jestem niemal w ciągłej podróży. Dlatego miękkość tkanin i swoboda ruchu zarówno w samochodach jak i samolotach są dla mnie nieocenione. - mówi Edyta Górniak.

Kupicie coś dla siebie?

 

Zobacz: Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice of Poland"!

 

Allan Krupa zachwyca się nad mamą!

Allan Krupa dumny z mamy

Wideo promującą nową kolekcję Górniak.

 

Edyta Górniak promuje swoją kolekcję.

Edyta Górniak prezentuje swoją kolekcję

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00