Małgorzata Rozenek-Majdan w beżowym swetrze

Radosław Majdan dziękuje Małgosi Rozenek! "Nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się"

Małgorzata Rozenek-Majdan w beżowym swetrze

Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem! Jako pierwszy radosne informacje przekazał magazyn "Party", ale chwilę później oficjalnie ciążę Małgorzaty Rozenek ogłoszono podczas koncertu zespołu IRA w Warszawie. Sportowiec przyjaźni się z muzykami z zespołu, a więc była to naprawdę wyjątkowa chwila! 

Radosław Majdan dziękuje Małgosi Rozenek za dziecko!

Fragment nagrania z koncertu trafił na Instagram Radka, który w emocjonalnym poście podziękował swojej żonie. Jest szczęśliwy i rozpiera go duma - w przyszłym roku zostanie tatą po raz pierwszy!

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - napisał.

Pod jego postem pojawiła się lawina gratulacji - m.in. od Łukasza Jemioła i Qczaja. A już jutro w magazynie "Party" więcej szczegółów na temat ciąży Małgorzaty Rozenek. Pierwsze zdjęcia z brzuszkiem zobaczycie jednak już teraz, na Party.pl - tutaj!

Jak myślicie, będzie dziewczynka czy chłopiec?

Radek Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem!

Więcej - jutro w nowym "Party"!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Party"!

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13