Magdalena Żuk popełniła samobójstwo?
Instagram

Odnaleziono samochód Magdaleny Żuk? Zaskakujące doniesienia!

 Magdalena Żuk popełniła samobójstwo?
Instagram

Niebawem minie rok od tragicznej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Do tej pory trwa śledztwo w tej sprawie i wciąż nie wiadomo, jak dokładnie zginęła 27-latka. Teraz pojawiły się nowe informacje w sprawie kobiety - "Gazeta Wrocławska" ujawniła, że we wtorek znaleziono samochód Magdaleny Żuk we Wrocławiu. Auto zostało znalezione przez policję, bo ktoś się do niego włamał!

 

Zobacz: Nowe fakty w sprawie Magdaleny Żuk. Przedłużono śledztwo i powołano nowych biegłych. Czy jest przełom w sprawie?

 

Samochód Magdaleny Żuk został odnaleziony?

 

Według nieoficjalnych ustaleń "Gazety Wrocławskiej", samochód marki Peugeot stał na jednej z ulic w dzielnicy Krzyki bez tablic rejestracyjnych. Serwis wp.pl zapytał o te doniesienia prokuraturę, która prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Magdalny Żuk.

 

Jak poinformował WP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski, nie było wcześniej żadnych informacji, dotyczących samochodu Magdaleny Żuk. Pojawiły się dopiero teraz - czytamy w serwisie.

 

Na razie nie wiadomo również, czy samochód faktycznie należał do Magdaleny Żuk czy do osoby o takim samym imieniu i nazwisku. Obecnie trwają ustalenia, do kogo należało auto. Pewne jest natomiast, że policja zatrzymała sprawców włamania do samochodu.

 

Zobacz: Nowe oświadczenie w sprawie śmierci Magdy Ż.! Prokuratura nie wyklucza żadnej wersji

 

Przeczytaj też: Dlaczego Magdalena Żuk zginęła? Kobieta brała silne leki na depresję? Nowe informacje w sprawie śmierci Polki w Egipcie

 

Magdalena Żuk zmarła w Egipcie w 2017 roku

Magdalena Żuk
Facebook

Do tej pory nie wiadomo, jak zmarła Magdalena Żuk

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Przyjaciółki: Ostra wymiana zdań u Strzeleckich! Zobaczcie fragment nowego odcinka serialu!

zobacz 00:50