Jak Adamczyk poderwał Rosati?
ONS

Adamczyk stracił głowę dla Rosati. Już snuje poważne plany

Jak Adamczyk poderwał Rosati?
ONS

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk nie potwierdzili jeszcze oficjalnie swojego związku, ale paparazzi zdążyli już przyłapać ich na wspólnych randkach. Mimo że para nie udzieliła jeszcze żadnego wywiadu i tak znajduje się w centrum zainteresowania. Przypomnijmy: Adamczyk nosi Rosati na rękach. Ale on ją kocha...

Związek gwiazdorskiej pary rozwija się jednak w tempie ekspresowym. Jak donosi "Show", Adamczyk bardzo poważnie podchodzi do nowej relacji i chce uniknąć błędów popełnionych w małżeństwie z Kate Rozz, z którą niemal się nie widywał.

Aktor zamieszkał już z Weroniką, jest też częstym gościem w domu jej rodziców i zaskarbił sobie ich sympatię - szczególnie matki, Teresy Rosati. Zdaniem informatorów dwutygodnika, Piotr coraz poważniej myśli też o ojcostwie.

Jestem gotowy, by zostać ojcem, mieć rodzinę - tak według "Show" Adamczyk wyznał swoim kolegom na planie nowej produkcji.


Wydaje się, że cała ta historia będzie miała romantyczny happy end ze ślubem i dziećmi. Uda im się jednak utrzymać to wszystko w tajemnicy?

Zobacz: Kate Rozz skomentowała romans Rosati i Adamczyka

 

Zdjęcia Weroniki Rosati z pobytu w Cannes:

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08