Paulina Sykut-Jeżyna już wkrótce zostanie mamą! Dziennikarka nie jest jeszcze w ciąży, lecz zdradziła, że wraz z mężem starają się o dziecko - czytamy na łamach "Faktu". Gwiazda Polsatu nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna, a z mężem Piotrem Jeżyną tworzą doskonałe małżeństwo. Do szczęścia brakuje tylko dziecka! Już wkrótce prezenterka może dołączyć do grona znanych mam.

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna stara się o dziecko

Prezenterka Polsatu powiedziała na łamach tabloidu, że wraz z mężem skończyli urządzanie nowego domu, w którym przewidzieli... pokój dla dziecka. Paulina Sykut-Jeżyna wyszła za mąż za biznesmena Piotra Jeżynę w sierpniu 2011 roku. Zatem już wkrótce para będzie świętować piątą rocznicę swojego ślubu. Nadszedł czas, by ich rodzina się powiększyła. Małżonkowie podjęli już konkretną decyzję w tej sprawie i starają się, by ich marzenie jak najszybciej się spełniło. Oboje bardzo chcą zostać rodzicami.

Staramy się o dziecko. Rola męża w staraniu się o dziecko jest duża, w urządzaniu domu również. Piotr bardzo się do wszystkiego przykłada. To fantastyczny człowiek - zdradziła Paulina w rozmowie z "Faktem".

Trzymamy kciuki, by wszystko poszło dobrze! :)

Zobacz też: Zakochana Paulina Sykut-Jeżyna z mężem. Wow! Jak on na nią patrzy! ZDJĘCIA.

Paulina Sykut wyszła za mąż w 2011 roku.

Paulina i jej mąż Piotr tworzą bardzo dobraną parę.

Reklama

Czy prezenterka Polsatu już wkrótce zostanie mamą?

Reklama
Reklama
Reklama