ONS

Tak Patrick Swayze wyglądał w dniu śmierci

ONS

Patrick Swayze zyskał sławę i miłość fanów na całym świecie, dzięki głównej roli w filmie "Dirty Dancing". Niestety, ponad trzy lata temu słynny aktor ciężko zachorował. Swayze przez dwa lata zmagał się z rakiem trzustki, którego ostatecznie nie udało się wyleczyć. Gwiazdor zmarł w 2009 roku. Do samego końca czuwała przy nim jego żona, Lisa.


Lisa Niemi wciąż nie może poradzić sobie z odejściem męża. Patrząca na jego cierpienie i śmierć postanowiła napisać książkę, w której opowie o chorobie Patricka. W swojej książce Lisa opowiada jak wyglądały ostatnie chwile aktora.


- Patrick wypowiedział swoje ostatnie słowa w piątek. A moje ostatnie brzmiały "Kocham cię" i to samo usłyszałam od niego - pisze Lisa Niemi.


Żona gwiazdora "Dirty Dancing" zamieściła również szokujące i nigdy nie opublikowane zdjęcie. Widzimy na nim schorowanego, pozbawionego włosów aktora leżącego w swoim łóżku. Właśnie tak Patrick Swayze spędził ostatnie chwile swojego życia...

   
         
 

kb

Więcej na temat Patrick Swayze
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27