Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook
1/4
Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook

Prokuratura odpowiedziała na mocny wpis siostry Magdaleny Żuk! Wczoraj kobieta zamieściła na Facebooku poruszający apel, w którym zwraca się do Prokuratora Generalnego z prośbą o publikację najnowszych ustaleń i zebranych dowodów w sprawie tajemniczej śmierci jej siostry. Anna Cieślińska twierdzi bowiem, że pojawiły się nowe informacje, które zaprzeczają teorii, że Magdalena Żuk miała problemy ze zdrowiem psychicznym. Kobieta napisała wprost, że Polka podczas wakacji w Egipcie padła ofiarą przestępstwa! 

Teraz prokuratura odpowiedziała na wpis siostry Magdaleny Żuk! Potwierdzają jej słowa? 

 

Zobacz także: 22-letnia modelka wyskoczyła przez hotelowe okno! To samo spotkało Magdalenę Żuk!

2/4
Siostra Magdaleny Żuk o śledztwie
Facebook

Siostra Magdaleny Żuk w swoim najnowszym wpisie na Facebooku twierdzi, że nowe dowody wskazują na to, że kobieta padła ofiarą przestępstwa i nie miała problemów ze zdrowiem psychicznym. 

Będąc związana tajemnicą śledztwa po zapoznaniu się z najnowszymi materiałami zgromadzonymi w aktach sprawy z których wynika ponad wszelką wątpliwość, że Madzia padła ofiarą przestępstwa prosiłam prokuraturę o opublikowanie informacji o stanie sprawy, ewentualnie o uchylenie wobec mnie obowiązku zachowania tajemnicy. Niestety prokuratura odmówiła mi ujawnienia tajemnicy śledztwa w zakresie o który wnosiłam, nie opublikowała także komunikatu o stanie śledztwa i nowych okolicznościach które tłumaczą zachowanie Magdy i okoliczności jej śmierci, która samobójstwem nie była - napisała na Facebooku.

Siostra Magdaleny Żuk prosiła więc o opublikowanie informacji dotyczących sprawy śmierci kobiety. Jak odpowiada prokuratura? 

3/4
Magdalena Żuk
Facebook

Rzeczniczka Prokuratury Krajowej w oświadczeniu przesłanym do portalu onet.pl odpowiada na wpis siostry Magdaleny Żuk i zapewnia, że nie ma żadnego dowodu, który wskazuje, że Polka zmarła w wyniku przestępstwa! 

W sprawie śmierci Magdaleny Ż. nie pojawiły się żadne nowe okoliczności. Nie ma też żadnego dowodu wskazującego na to, aby zgon Magdaleny Ż. był skutkiem przestępstwa. Wszystkie wskazane do tej pory przez prokuraturę informacje są aktualne. Prokuratorzy oczekują obecnie na uzupełniającą opinię biegłych z renomowanego instytutu im. prof. dra J. Sehna w Krakowie, która zostanie wydana w związku z materiałem dowodowym przekazanym przez stronę egipską  oraz uzupełniającą opinię z zakresu informatyki- poinformowała Ewa Bialik. 

4/4
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Myślicie, że opinia publiczna dowie się kiedyś, co tak naprawdę wydarzyło się podczas dramatycznie zakończonej podróży Magdaleny Żuk do Egiptu? 

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk