Robert Lewandowski cieszy się po zdobytym golu
East News
Newsy
Robert Lewandowski znów rządzi! Strzelił dwa gole swojej dawnej drużynie!

Dobra passa Roberta Lewandowskiego trwa! Podczas niedzielnego meczu Bayern Monachium-Borussia Dortmund zdecydowanie tryumfowała drużyna Polaka. Nasz najlepszy piłkarz strzelił dwa gole!  Robert Lewandowski w dobrej formie Pierwsza bramka Lewego padła w 46. minucie, kolejna 12 minut później. Na portalach społecznościowych znów zachwyty nad Lewandowskim. W Bundeslidze strzelił już 103 gole, co daje mu 47. miejsce w klasyfikacji strzelców wszechczasów. Co ciekawe przez ostatnie 12 dni strzelił... 12 bramek. Robi wrażenie? Na nas tak!   Mecz Bayern Monachium-Borussia Dortmund zakończył się wynikiem 5:1.   Robert Lewandowski dał z siebie wszystko 5, 2, 3, 2 - dorobek strzelecki Lewandowskiego w ostatnich 4 meczach. — Tomasz Cwiakala (@cwiakala) październik 4, 2015 12 goli w 8 kolejkach. 12 goli w 12 dni. LEWANDOWSKI — Rafal Lebiedzinski (@rafa_lebiedz24) październik 4, 2015

Robert Lewandowski na kolanach kolegów
ONS
Newsy
HOT! Półnagi Robert Lewandowski na kolanach u innych rozebranych piłkarzy ZDJĘCIE
Dziś jest gorąco. On podniósł temperaturę jeszcze bardziej

Robert Lewandowski jest idole wielu młodych chłopaków, którzy marzą o karierze na boisku. W swoim gronie ma jeszcze wiele fanek, które podziwiają go za idealne ciało. Na tym polu też ma sporą konkurencję. Zobacz: Wojna na klaty: Dawid Kwiatkowski kontra Robert Lewandowski! Która fajniejsza? Wczoraj wieczorem odbył się finał Audi Cup 2015 pomiędzy Bayern Monachium a Realem Madryt. W 88. minucie pierwszego i ostatniego gola w meczu strzelił Robert Lewandowski, co dało zwycięstwo Bayernowi. Tuż po rozgrywce, sportowiec postanowił sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z kolegami w szatni. Wszyscy pozują bez koszulek i w kusych spodenkach. Robert zaś siedzi na kolanach u piłkarzy. I tym sposobem temperatura wzrosła o kilka stopni! Oby więcej takich fotek! :) Zobacz: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski jadą razem na obóz. Będą razem pracować?     Winner of the Audi Cup 2015! Successful game at home. Great tournament, great atmosphere! We are looking forward to the new season! 🏆🏆 #robertlewandowski #rl9fans #rl9 #audicup2015 #MiaSanMia Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9) 5 Sie, 2015 o 2:49 PDT

Robert Lewandowski w meczu Polska-Szkocja zagra w wyjątkowych butach
East News
Newsy
Robert Lewandowski dostał specjalne buty: „Jeszcze w nich nie grałem”. Założy je na mecz ze Szkocją?

Robert Lewandowski w dzisiejszym meczu reprezentacji Polski przeciwko Szkocji wystąpi w specjalnie zaprojektowanych butach . Okazuje się bowiem, że piłkarz dostał od swojego sponsora spersonalizowane korki na których widnieje napis Lewy. O tym, co jeszcze się na nich znalazło opowiedział sam Robert Lewandowski. Najsłynniejszy obecnie polski sportowiec w rozmowie z serwisem "Łączy nas Piłka" żartował, że na bucie znajduje się cyfra 9, która wcale nie oznacza 9 minut. (Przypominamy, że to właśnie w 9 minut Robert Lewandowski zdobył ostatnio aż 5 bramek). Oprócz ksywki "Lewy" i numeru 9 na sportowym obuwiu znalazły się m.in. data urodzenia, polska flaga oraz pas judo, które trenował ojciec Roberta Lewandowskiego. Jeszcze w nich nie grałem. Te są tylko na reprezentację - przyznał piłkarz. Zobaczcie jak wyglądają specjalne buty w których już dziś po raz pierwszy zagra Robert Lewandowski!   Zobacz również: "Król Robert V", "Robert Lewandowski królem Polski"- emocjonalne gratulacje gwiazd po meczu.   Buty Roberta Lewandowskiego Robert Lewandowski