Wesele Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska urodziła! Mamy ZDJĘCIE maleństwa!

Wesele Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska urodziła! Informacja z ostatniej chwili. Marta Kaczyńska urodziła 7 sierpnia w nocy w Trójmieście. O tej wspaniałej nowinie poinformowała na swoim Instagramie jej starsza córka Ewa. Udostępniła zdjęcie, na którym widać maleństwo w całej okazałości! Witamy na świecie i jeszcze raz gratulujemy Marcie i jej mężowi!

 

Marta Kaczyńska jest mamą dwóch córek: Ewy i Martyny. Jest byłą żoną znanego adwokata Marcina Dubienieckiego, z którym rozwiodła się 22 listopada 2016 roku.

 

Ponad tydzień temu Marta Kaczyńska wzięła ślub

Przypomnijmy, Marta Kaczyńska 28 lipca powiedziała "tak" swojemu ukochanemu Piotrowi Zielińskiemu. Ceremonia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie, a wśród gości nie mogło zabraknąć wujka panny młodej, Jarosława Kaczyńskiego. Marta Kaczyńska w dniu swojego ślubu zachwyciła swoim wyglądem w asymetrycznej białej sukni z głębokim dekoltem. Zwiewna kreacja podkreśliła jej bardzo duży ciążowy brzuszek! (Zobacz: Marta Kaczyńska wzięła ślub w sukni ślubnej za... 429 złotych!)

 

Tutaj zobaczysz więcej zdjęć ze ślubu: Marta Kaczyńska wyszła za mąż! Mamy zdjęcia ze ślubu! Jak wyglądała jej suknia? ZOBACZ!

 

Oto maleństwo! Prawda, że prześliczne? ;)

Dziecko Marty Kaczyńskiej
Instagram

 

Marta Kaczyńska 28 lipca wzięła ślub.

Marta Kaczyńska
East News

Więcej na temat Marta Kaczyńska dzieci gwiazd
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41