ONS
Newsy

Małgorzata Foremniak zakończyła psychoterapię. Teraz wróci na szczyt?

Dlaczego musiała się jej poddać?

Małgorzata Foremniak przechodziła ostatnio trudne chwile w sferze życia prywatnego. Aktorka otwarcie mówiła o tym, że jest nękana przez prześladowcę, który uprzykrzał jej życie natrętnymi telefonami i SMS-ami oraz śledzeniem. Gwiazda czuła się osaczona i bezradna. Nie zostawiła jednak tej sprawy i decydowała się złożyć zawiadomienie do prokuratury. Zobacz też: Piotr Polk pierwszy raz o romansie z Małgorzatą Foremniak!


Obecnie trwa proces w tej sprawie, a świadkowie potwierdzają wersję Foremniak, więc wszystko wskazuje na to, że proces potoczy się po myśli gwiazdy. Aktorka poniosła jednak znacznie wyższy koszt całej tej sprawy. Aby uporać się z psychicznymi skutkami nękania, musiała skorzystać z pomocy specjalistów. Jak podał magazyn "Rewia", powołując się na anonimową wypowiedź gwiazdy, wszystko wróciło na dobre tory:

W końcu zdecydowała się udać po pomoc specjalistów. - Małgosia poszła na terapię. I jest zadowolona z jej efektów. To pozwoliło jej odzyskać radość życia - powiedziała znajoma Foremniak na łamach magazynu.


Trzymamy kciuki, by cała sprawa zakończyła się jak najszybciej i jak najbardziej korzystnie dla aktorki!

Zobacz na Polki.pl: Osobisty dramat Małgorzaty Foremniak


Małgorzata Kożuchowska wygrała ze stalkerem
Newsy
Koniec koszmaru Małgorzaty Foremniak. Jej prześladowca skazany "Wreszcie mogę zamknąć ten rozdział w życiu"
Koniec koszmaru Małgorzaty Foremniak. Jej prześladowca skazany "Wreszcie mogę zamknąć ten rozdział w życiu"

Prześladowca Małgorzaty Foremniak został skazany! Po kilku latach zakończyła się głośna sprawa dotycząca stalkera aktorki. Według informacji Twojego Imperium, mężczyzna, który nękał i uprzykrzał życie Małgorzaty Foremniak, usłyszał wyrok ośmiu miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Stalker otrzymał również zakaz zbliżania się do gwiazdy na odległość 100 metrów. Jurorka "Mam talent" w rozmowie z tygodnikiem przyznała, że wreszcie zakończyła się jej walka z prześladowcą. Ten człowiek znalazł sposób by dręczyć mnie psychicznie. Teraz wreszcie mogę zamknąć ten rozdział w życiu - przyznała Małgorzata Foremniak. Wygląda więc na to, że Małgorzata Foremniak wreszcie może odetchnąć z ulgą. Przypomnijmy, że to właśnie z powodu stalkera gwiazda musiała skorzystać z psychoterapii. Foremniak przez jakiś czas unikała życia publicznego. Dopiero dzięki pomocy specjalistów aktorka odzyskała spokój, dzięki czemu mogła wrócić do swojej pracy w show-biznesie.   Zobacz także: Małgorzata Foremniak opowiedziała o stalkerze, który ją nękał   Małgorzata Foremniak wygrała z prześladowcą. Stalker aktorki został skazany przez sąd.

Małgorzata Foremniak w restauracji
Newsy
Smutna Małgorzata Foremniak w restauracji. Co się stało?
Smutna Małgorzata Foremniak w restauracji. Co się stało?

Małgorzata Foremniak na co dzień nie przypomina wielkiej gwiazdy z czerwonych dywanów. Niedawno paparazzi spotkali ją w restauracji. Aktorka nie miała szczęśliwej miny. Wyraźnie nad czymś rozmyślała...  Ten rok dla Małgorzaty Foremniak należał do udanych. Zagrała w filmie "Czerwony Pająk", show "Mam talent" z jej udziałem był sporym sukcesem, powoli kończy się również proces ze stalkerem, który nękał ją przez kilka miesięcy. Aktorka ma więc powody do radości! Szkoda, że na jej twarzy nie gości uśmiech...   Zobacz także: Małgorzata Foremniak o największym dramacie w życiu: „Prawie straciłam dziecko”   Małgorzata Foremniak w restauracji   Małgorzata Foremniak w restauracji   Małgorzata Foremniak w restauracji

ONS
Newsy
Małgorzata Foremniak dochodzi do siebie po nękaniu. Wraca do show-biznesu!
Wiemy, jakie ma plany!

Małgorzata Foremniak ma już chyba za sobą ciężkie chwile. Jeszcze niedawno musiała stanąć oko w oko w sądzie ze swoim stalkerem - mężczyzną, który ją prześladował.  Na szczęście aktorka przeszla już przez proces i psychoterapię, która pomogła jej odzyskac spokój. Foremniak teraz skupia się na zawodowych wyzwaniach.  Teraz skupia się w castingach do programu "Mam talent", który zobaczymy na antenie TVN już jesienią.   Zobacz też: Małgorzata Foremniak zakończyła psychoterapię. Teraz wróci na szczyt? Jej menedżerka zapowiada, że w najbliższych czasie Małgosia będzie bardzo zapracowana: Najbliższe miesiące będą dla Małgosi bardzo pracowite. Oprócz teatru, zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: „Aż po sufit” w TVN i „Zakład” w TVP. Szykuje się też kinowa fabuła, ale póki co nie mogę zdradzić żadnych szczegółów - powiedziała magazynowi "Gwiazdy" Monika Kaczmarek. Małgorzata Foremniak bardzo cieszy się z nowych planów zawodowych, które pozwolą jej zapomnieć o nieprzyjemnych wydarzeniach z przeszłości. A my czekamy na seriale. Zobacz na Polki.pl: Osobisty dramat Małgorzaty Foremniak        

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner