Małgorzata Rozenek wraca do pracy w TVN
ONS

A jednak! TVN nie zapomniał o Małgorzacie Rozenek. Dostanie nowy program!

Małgorzata Rozenek wraca do pracy w TVN
ONS

Na pokazie jesiennej ramówki TVN zabrakło Małgorzaty Rozenek. Wszyscy zastanawiali się wówczas, czy czas jednej z największych gwiazd stacji właśnie się kończy. Od dawna mówiono o niezbyt dobrych wynikach programu "Piekielny hotel", który prowadziła Rozenek. Ostatecznie program z narzeczoną Radosława Majdana nie będzie miał swojej kontynuacji jesienią. Zobacz: Rozenek przeżywa utratę programu: Bywa opryskliwa, nerwowa

Okazuje się jednak, że nieobecność podczas konferencji TVN wcale nie oznacza końca współpracy Małgorzaty Rozenek ze stacją! Wręcz przeciwnie. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl zdradził, że gwiazda już za kilka miesięcy poprowadzi nowy program.

Dawniej mieliśmy sezony od września do listopada i od marca od maja. Teraz wszystko się zmienia. Pojawiają się możliwości w styczniu i lutym, musimy przygotować na ten okres atrakcyjną ofertę. Małgosia wróci do TVN w styczniu z nowym projektem, jesienią będzie nad nim pracować - zdradził Miszczak.


Fani Małgorzaty Rozenek z pewnością będą zadowoleni z tych informacji!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek pisze książkę o modzie? Mamy komentarz gwiazdy!Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36