M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

Już dziś wieczorem, w poniedziałek 24 września o godzinie 20:55 fani będą mogli zobaczyć kolejny odcinek "M jak miłośc". Co tym razem wydarzy się w serialu? Oczywiście nie zabraknie wielkich emocji związanych z wątkiem Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski! Jak już wiemy, w ostatnich odcinkach serialu Iza (Adriana Kalska) i jej córeczka Maja miały poważny wypadek samochodowy. Maję udało się uratować, wciąż jednak nie wiadomo, co stało się z Izą. Marcin i Artur (Tomasz Ciachorowski) będą pewni, że Skalska nie żyje. Chodakowski porwał Maję ze szpitala i teraz razem z córką i synem Szymkiem ukrywa się w domku nad jeziorem. Wściekły Artur w dzisiejszym odcinku "M jak miłość" oskarży Chodakowskiego o porwanie córki i złoży fałszywe zeznania przed prokuratorem! Marcin będzie miał poważne kłopoty, ale...

Opis 1383 odcinka "M jak miłość" w naszej galerii! 

 

Zobacz także: Kasia Cichopek i Marcin Mroczekwspominają początki na planie serialu M jak Miłość

2/4
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Jak już wiemy, Artur będzie wściekły na Marcina i w dzisiejszym odcinku złoży fałszywe zeznania w prokuraturze. 

Chodakowski nas nachodził, zastraszał Izę, szantażował, chciał, żeby do niego wróciła... Po prostu nie mógł się pogodzić z tym, że wybrała mnie! Któregoś dnia moja żona… wróciła do domu pobita. Ale tak się bała tego człowieka, że nie zgodziła się pojechać ze mną na policję, ani żeby zrobić obdukcję… Potem było coraz gorzej. A w końcu Chodakowski włamał się do naszego domu… I ta sprawa była już zgłoszona na policję, możecie to sprawdzić!- będzie mówił Skalski.

Policja rozpocznie poszukiwania Marcina, ale jak informuje portal superseriale.se.pl śledczy nie do końca uwierzą w słowa Skalskiego...

Zobaczcie, na czyją pomoc będzie mógł liczyć Marcin! 

Zobacz także: 18 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek M jak miłość!

3/4
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Atmosfera wokół Chodakowskiego zrobi się bardzo gorąca! Po tym, jak porwał Maję w telewizji zostanie pokazany jego portet pamięciowy. Jak informuje portal superseriale.se.pl w trudnych chwilach Marcin będzie mógł jednak liczyć na wsparcie swojego przyjaciela Jakuba Karskiego, który pracuje w CBŚ. Policjant złamie prawo i opowie Marcinowi o śledztwie. 

Posłuchaj z tego co się dowiedziałem poważnie rozważana była opcja uruchamiania czarnego alertu, ale ze względu na to, że w tle podejrzewają konflikty rodzinne, na razie tego nie odpalili- powie Jakub. 

 

To już jest jakaś dobra wiadomość...- stwierdzi Chodakowski. 

 

To nie znaczy, że nie jesteś poszukiwany. Jesteś i to intensywnie...

 

 

 

4/4
M jak miłość odcinek 1383: zdjęcia i opis
MTL Maxfilm

Przyjaciel będzie ostrzegał Marcina, a Chodakowski będzie miał wyrzuty sumienia, że przez niego Karski może mieć problemy w pracy. 

Dobra Jakub posłuchaj mnie - nigdy mnie nie widziałeś, nie miałeś ze mną żadnego kontaktu. Nie chcę, żebyś przeze mnie miał jakieś problemy- powie do przyjaciela.

 

Ok, nie będę dzwonił, w razie czego wyślę smsa. Trzymaj się, jestem z tobą

Czy Karski będzie miał problemy przez Marcina? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: „Byłam wyzywana na ulicy”, Koroniewska o ciemnej stronie sławy…

Więcej na temat M jak miłość