Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

Kolejna gwiazda odejdzie z "M jak miłość"?

Małgorzata Pieńkowska podzieli los serialowej Hanki?

Zaledwie kilka miesięcy temu z serialem "M jak miłość" pożegnała się Małgorzata Kożuchowska. Odejście aktorki było wielkim zaskoczeniem dla fanów tasiemca, który na antenie TVP2 pojawia się już od wielu lat. I chociaż widzowie zaakceptowali już odejście serialowej Hanki Mostowiak, to teraz będą musieli pożegnać kolejną gwiazdę. Okazuje się, że wcielająca się Małgorzata Pieńkowska chce zrezygnować z pracy w "M jak miłość".

- Prawdopodobnie niedługo pożegnam się z nim, choć ostatecznej decyzji nie podjęłam. Wciąż się zastanawiam, czy dalej grać w "M jak miłość" i czy to ma sens? Nie wiem, zobaczę. Mam jeszcze chwilę, żeby się zastanowić. Pojawiają się jednak inne kuszące propozycje, a wraz z nimi dylemat, czy odciąć się od wizerunku Marii Zduńskiej?- zastanawia się w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Ciekawe, czy odejście Małgorzaty Pieńkowskiej wywoła w widzach tyle emocji, co śmierć serialowej Hanki w kartonach czy odejście Ryśka z "Klanu"... (zobacz: Tak umrze Rysiek z "Klanu"!) 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Kolejna gwiazda odchodzi z "M jak miłość"
Serialowa Grażynka podzieli losy Hanki Mostowiak?

Kilka miesięcy temu z serialem "M jak miłość" pożegnała się Małgorzata Kożuchowska, której odejście do tej pory wzbudza wiele emocji. I chociaż śmierć serialowej Hanki Mostowiak była prawdziwym wstrząsem dla wszystkich jej fanów, to producenci telenoweli zaplanowali już pożegnanie z kolejną gwiazdą. Okazuje się, że już wkrótce z "M jak miłość" zniknie Bożena Stachura , która przez kilka lat wcielała się w postać Grażyny. Niestety,  rola grana przez aktorkę na samym początku nie wzbudzała zbyt wiele pozytywnych emocji. Dopiero po jakiś czasie widzowie przekonali się do zakochanej w Marku Grażyny. Według informacji "Faktu" wątek z Bożeną Stachurą "j est już zakończony i nie ma planów, by do niego wracać ". Zastanawiamy się w jaki sposób Bożena Stachura odejdzie z serialu. Czy przebije śmierć Hanki w kartonach? kb

ONS
Newsy
Koroniewska zastąpi Kożuchowską?
Czy teraz Joasia będzie gwiazdą w serialu?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Decyzja Małgorzaty Kożuchowskiej o odejściu z serialu „M jak miłość” wywołała szok u jej fanów. Widzowie, którzy mogli oglądać przygody sympatycznej Hanki przez jedenaście lat, już wkrótce zobaczą ostatni odcinek z udziałem aktorki. Odejście Kożuchowskiej, która była największą gwiazdą w serialu, z pewnością wywołało wiele zamieszania wśród producentów, którzy musieli zastąpić Hankę inną równie barwną postacią. Okazuje się, że największe korzyści z decyzji Kożuchowskiej osiągnie jej koleżanka z planu- Joanna Koroniewska . Jak poinformował „Fakt” to właśnie perypetie serialowej Małgosi mają stać się wątkiem przewodnim po uśmierceniu Hanki. - Joasie będzie miała teraz więcej pracy, bo powiększono jej rolę w dwóch serialach, przede wszystkim w „M jak miłość”- zdradziła agentka aktorki. Myślicie, że wielbiciele Kożuchowskiej polubią nową gwiazdę serialu?

Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020
Newsy
Małgorzata Kożuchowska ostro o "M jak miłość"! "Nie mam charakteru psa..."
Małgorzata Kożuchowska szczerze o roli Hanki. Było aż tak źle?

Rola Hanki w „ M jak miłość ” przyniosła Małgorzacie Kożuchowskiej ogromną popularność. Stała się rozpoznawalna do tego stopnia, że fani serialu zaczepiali ją na ulicy. Aktorka bała się zaszufladkowania i przypisania tylko do tej roli i męczyło ją, że nie ma innych wyzwań. Opowiedziała o tym w programie "Siła kobiet" w Onet.pl i na platformie vod.pl. Bałam się, że jeśli powiem im, że ja już tego nie chcę i idę teraz gdzieś indziej, to ta publiczność mi nie wybaczy. Ale stwierdziłam, że muszę słuchać siebie i nie mogę być niewolnikiem czyichś oczekiwań - mówi w programie Katarzyny Janowskiej. Gwiazda, podsumowując swoją rolę w "M jak Miłość", zdecydowała się na naprawdę szczere wyznania. Tak ostrych słów już dawno nie było! Małgorzata Kożuchowska szczerze o roli Hanki Odejście Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość" było dla wszystkich ogromnym szokiem, a jej kontrowersyjna śmierć w kartonach stała się źródłem memów. Gwiazda doskonale pamięta swoje odejście z serialu i jego powody. Jest aktorką, która potrzebuje różnorodnych ról i ciągłych zmian, a na to w "M jak miłość" nie mogła liczyć! Ja nie jestem typem aktora, który lubi wygodę i bezpieczeństwo. Mnie to gasi i usypia. Pamiętam, jak w jakiejś rozmowie emocjonalnej powiedziałam naszemu producentowi Tadeuszowi Lampce, że ja jestem rasową aktorką, która potrzebuje zmian, różnych ról… Nie mam charakteru psa, który będzie siedział nawet na złotym łańcuchu w najpiękniejszej budzie, bo ja umieram! Że ja potrzebuje powietrza, ja potrzebuję zmienności i nowych, trudnych wyzwań – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w programie „Siła kobiet”. Obecnie Małgorzata Kożuchowska gra w...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner