AKPA

Zaledwie kilka miesięcy temu z serialem "M jak miłość" pożegnała się Małgorzata Kożuchowska. Odejście aktorki było wielkim zaskoczeniem dla fanów tasiemca, który na antenie TVP2 pojawia się już od wielu lat. I chociaż widzowie zaakceptowali już odejście serialowej Hanki Mostowiak, to teraz będą musieli pożegnać kolejną gwiazdę. Okazuje się, że wcielająca się Małgorzata Pieńkowska chce zrezygnować z pracy w "M jak miłość".

- Prawdopodobnie niedługo pożegnam się z nim, choć ostatecznej decyzji nie podjęłam. Wciąż się zastanawiam, czy dalej grać w "M jak miłość" i czy to ma sens? Nie wiem, zobaczę. Mam jeszcze chwilę, żeby się zastanowić. Pojawiają się jednak inne kuszące propozycje, a wraz z nimi dylemat, czy odciąć się od wizerunku Marii Zduńskiej?- zastanawia się w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Ciekawe, czy odejście Małgorzaty Pieńkowskiej wywoła w widzach tyle emocji, co śmierć serialowej Hanki w kartonach czy odejście Ryśka z "Klanu"... (zobacz: Tak umrze Rysiek z "Klanu"!) 

Więcej na temat Małgorzata Pieńkowska