Katarzyna Cichopek  ma krótkie włosy
ONS.pl

Kasia Cichopek pokazała swoje dzieci! Trudno uwierzyć, że są już takie duże!

Katarzyna Cichopek  ma krótkie włosy
ONS.pl

Katarzyna Cichopek należy do grona gwiazd, chroniących swoją prywatność. O ile aktorka znana z "M jak miłość" jest bardzo aktywna na Instagramie i publikuje mnóstwo zdjęć, o tyle nigdy nie pokazuje twarzy swoich dzieci - 10-letniego Adama i 6-letniej Helenki. Na jej profilu rzadko można znaleźć jakiekolwiek fotografie jej pociech, ale tym razem Katarzyna Cichopek zrobiła wyjątek i pochwaliła się słodkim zdjęciem Adama i Helenki. Trudno uwierzyć, że jej dzieci są już takie duże!

Katarzyna Cichopek pochwaliła się uroczym zdjęciem dzieci

Katarzyna Cichopek jest bardzo zapracowaną mamą, ale zawsze znajduje czas dla swoich dzieci. Teraz Adam i Helenka mogą cieszyć się mamą od rana do nocy, bo cała rodzina aktorki jest właśnie na wakacjach. Katarzyna Cichopek chętnie pokazuje fotki z urlopu i chwali się malowniczymi widokami. Jedno zdjęcie wyjątkowo przyciąga uwagę, bo znajdują się na nim dzieci aktorki. Sami zobaczcie:

dzieci Kasi Cichopek
Instagram

Moi najukochańsi - napisała Katarzyna Cichopek w opisie do zdjęcia.

Fotografia jest wyjątkowo urocza, a rodzeństwo bardzo zgodne. Katarzyna Cichopek z pewnością jest dumna ze swoich pociech. Nie da się również ukryć, że Adam i Helenka rosną jak na drożdżach! Spodziewaliście się, że już tak wyrośli? 

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel tworzą szczęśliwą rodzinę 

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel
Instagram

Kasia Cichopek wypoczywa na wakacjach z rodziną

Katarzyna Cichopek w sukience Just Paul
Instagram

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09