Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Karolina Korwin Piotrowska o dziecku w samochodzie
ONS
Newsy

Korwin oburzona gwiazdą zamykającą syna w samochodzie: Żadnej taryfy ulgowej!

Dziennikarka ostro gwieździe i jej metodach

Szokujący wpis o metodach wychowawczych jednej z polskich gwiazd, który zamieścił na Facebooku Zbigniew Urbański odbił się szerokim echem w mediach. W Dzień Dobry TVN zachowanie aktorki skomentowała Agnieszka Jastrzębska, która nie kryła swojego oburzenia. Zobacz: Jastrzębska bezlitosna dla gwiazdy, która zamknęła dziecko w samochodzie: Dla mnie jako matki jest to...

Zamknięcie chłopca w samochodzie za karę stało się zalążkiem do dyskusji na temat głośnego mówienia o takich sprawach, nawet jeśli dotyczą one osób powszechnie znanych. Decyzję o upublicznieniu takiej sytuacji przez dziennikarza pochwaliła Karolina Korwin Piotrowska. Prowadząca "Magiel Towarzyski" podkreśliła, że ma nadzieję, że konsekwencje zostaną wyciągnięte:

Każda inna "normalna", matka nie celebrytka, byłaby od razu napiętnowana przez media i ekspertów i słusznie. Mam wielką nadzieję, że media dowiedzą się, kto to taki ( jeśli już nie wiedzą…) i nie będzie dla tej pani, lansowanej gwiazdy, ŻADNEJ TARYFY ULGOWEJ. Brawo Zbigniew Urbański, takie rzeczy trzeba opisywać.


Co sądzicie o tej aferze?

Zobacz: Urbański tłumaczy się z szokujacego wpisu na Faceooboku: Wylano na mnie wiadro pomyj
 
 

Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Jastrzębska skomentowała metody wychowawcze gwiazdy, o której napisał Zbigniew Urbański
ONS
Newsy
Jastrzębska bezlitosna dla gwiazdy, która zamknęła dziecko w samochodzie: Dla mnie jako matki jest to...
Wiecie już o którą aktorkę chodzi?

Na początku tygodnia media poruszyła historia, którą na swoim profilu na Facebooku opisał Zbigniew Urbański . Dotyczyła ona kontrowersyjnych metod wychowawczych pewnej gwiazdy. Zobacz:  Urbański opisał szokujące zachowanie polskiej gwiazdy. Zamknęła w samochodzie płaczące dziecko Wpis szybko zniknął z sieci, a dziennikarz tłumaczył się, dlaczego go usunął. Temat został jednak podjęty przez media i wciąż komentowany. W studiu Dzień Dobry TVN o zaistniałej sytuacji rozmawiały między innymi Anna Kalczyńska i Agnieszka Jastrzębska , która skomentowała takie zachowanie. Przyznała, że nie wyobraża sobie, że można zamknąć w samochodzie płaczące dziecko za karę. Uważa, że jest to skandaliczne: Ja sobie w ogóle nie wyobrażam takiej historii. Jak to po raz pierwszy przeczytałam to sobie pomyślałam, że to jest jakiś ponury żart. Zbyszek nie podał nazwiska tej osoby, powiedział tylko, że jest bardzo znana i teraz w internecie trwa festiwal domysłów, kto to może być. Ktokolwiek by to nie był to dla mnie jako matki jest to absolutnie niewyobrażalna sytuacja - powiedziała w Dzień Dobry TVN.  Domyślacie się o kogo może chodzić? Zobacz: Koralowe usta Jastrzębskiej Zobacz:  Urbański tłumaczy się z szokującego wpisu na Facebooku: Wylano na mnie wiadro pomyj  

Justyna Steczkowska oburzona zachowaniem gwiazdy, która zostawiła dziecko w samochodzie
ONS
Newsy
Steczkowska jest matką trójki dzieci. Teraz zabrała głos w sprawie afery z dzieckiem zamkniętym w samochodzie
Jest oburzona

Kilka dni temu zrobiło się głośno o jednej z gwiazd, która zamknęła swoje dziecko w samochodzie za złe zachowanie. Sytuację na jednym z portali społecznościowych opisał wówczas Zbigniew Urbański . Wpis byłego męża Katarzyny Skrzyneckiej oburzył wówczas wiele gwiazd, które mają nadzieję, że media dowiedzą się kim była bohaterka całej afery. Zobacz: Korwin oburzona gwiazdą zamykającą syna w samochodzie: Żadnej taryfy ulgowej Całą sprawę postanowiła skomentować również Justyna Steczkowska , która w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że jest zszokowana zachowaniem anonimowej celebrytki. - To mi się wydaje niewiarygodne. Nie wydaje mi się, żeby mama, która kocha swoje dziecko zostawiała je, szczególnie trzyletnie, w samochodzie same na parkingu - oceniła piosenkarka. Życzę tej mamie, żeby zastanowiła się nad tym co robi swojemu dziecku. Małe dzieci boją się obcych miejsc i takich w których nie czują się bezpiecznie . To co jest najważniejsze dla małego dziecka to bezpieczeństwo, czyli bliskość rodziców albo miejsca, które zna. Myślę, że jest to jedna z najgorszych metod wychowawczych. Nie spotkałam się nigdy z takimi metodami wychowawczymi. Justyna Steczkowska jako mama trójki dzieci wciąż nie może uwierzyć, że jej koleżanka ze świata show-bieznesu mogła zostawić swoje płaczące dziecko w samochodzie. Zgadzacie się z opinią Steczkowskiej? Zobacz na Polki.pl:  Justyna Steczkowska z mężem w gorącej sesji dla Vivy! Opalona Steczkowska na wielkiej gali:

Zbigniew Urbański z dzieckiem na imprezie dla dzieci
Akpa
Newsy
Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Zbigniew Urbański pokazał młodszą córeczkę. Jest przesłodka! ZDJĘCIA
Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Zbigniew Urbański pokazał młodszą córeczkę. Jest przesłodka! ZDJĘCIA

P { margin-bottom: 0.08in; Zbigniew Urbański , czyli były mąż Katarzyny Skrzyneckiej, to przykładny tata. Były policjant i prezenter telewizyjny ma już pięcioletnią córeczkę Milę oraz dwuletnią Nelę. Do tej pory Zbigniew Urbański pokazywał starszą córkę i bywał z nią na eventach. Nela była na to jeszcze za mała.  Nie mamy wątpliwości, że Zbyszek Urbański to troskliwy tatuś, który jest bardzo wrażliwy na los dzieci i często zwraca uwagę, jeśli dzieciom dzieje się krzywda. Tak było, gdy opisał szokujące zdarzenie z pewną gwiazdą, która zamknęła swoje dziecko w samochodzie za karę.   A jako że prowadzi program o gadżetach i nowych technologiach, często wypróbowuje je w życiu. Na zimowym wypadzie z Nelą, Urbański często spoglądał na telefon. Okazało się, że Nela ma przypięty do ubranka sensor Acti, który mierzył czy nie jest jej za zimno lub za gorąco, a prezenter sprawdzał na aplikacji w telefonie, czy córeczka ma się dobrze.   Nie ma jak gadżetowy tata :). Zobaczcie jak wygląda mała Nela. Prawda, że śliczna?   Zobacz także: Urbański tłumaczy się z szokującego wpisu na Faceooboku: Wylano na mnie wiadro pomyj   Zbigniew Urbański na zimowym spacerze z młodszą córką Nelą.   Zbigniew Urbański z młodszą córką Nelą na stoku narciarskim.   Zbigniew Urbański ma dwoje dzieci z Katarzyną Gawrońską. Nela urodziła się w 2014 roku.   Zbigniew Urbański ze starszą córką Milą.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner