Zofia Ślotała
ONS

Zosia Ślotała o treningach z Lewandowską i Chodakowską: "Spuściły mi manto"

Zofia Ślotała
ONS

Zofia Ślotała opowiedziała o swoim powrocie do formy po urodzeniu dziecka. Znanej stylistce szybko udało się wrócić do figury sprzed ciąży, czym niejednokrotnie zachwycała swoje fanki. Kosztowało ją to jednak sporo pracy. Zosia Ślotała nie tylko dbała o dietę, ale także ostro trenowała i to pod okiem najlepszych. Stylistka ćwiczyła zarówno z Ewą Chodakowską, jak i Anną Lewandowską. Jak wspomina treningi pod okiem gwiazd fitnessu?

Obie dziewczyny spuściły mi niezłe manto. Nabrałam ogromnego szacunku do wszystkich kobiet, które są mamami, i które dochodzą do formy, bo wiem, z iloma wyrzeczeniami się to wiąże - powiedziała styliska w wywiadzie dla Newseria.pl

Być może było ciężko, ale opłaciło się! Teraz Zofia Ślotała może pochwalić się doskonałą sylwetką. Miało to jednak swoją cenę. I nie chodzi tu tylko o wysiłek, który musiała poczynić w sali treningowej, ale i cenę. Właśnie ruszyły zapis na wakacyjny obóz pod okiem Anny Lewandowskiej. Kwota, którą trzeba zapłacić za tygodniowy wyjazd może powalić.

 

Zobacz też: Zofia Ślotała ćwiczy z córką na... barana! Zainspirowała się Agnieszką Szulim.

 

Zofia Ślotała opowiedziała o powrocie do formy po porodzie.

Zofia Ślotała w bordowej marynarce z szarą torebką
Ons.pl

Stylistka trenowała pod okiem Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej.

Zofia Ślotała
ONS

Więcej na temat Zofia Ślotała
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36