Party Stories
Grażyna Torbicka
ons.pl
Newsy

Grażyna Torbicka w „dresach’’ i sportowych butach! Jak ikona telewizji wygląda na co dzień?

Można się zdziwić!

14. września ruszył jubileuszowy, 40. Festiwal Filmowy w Gdyni. Potrwa on do 19. września, kiedy to odbędzie się uroczysta gala wręczenia Diamentowych Lwów. Imprezę w Teatrze Muzycznym w Gdyni poprowadzi duet: Tomasz Kot oraz Grażyna Torbicka.

Zazwyczaj oglądamy prezenterkę w eleganckich, błyszczących sukniach - sama Torbicka w wywiadzie dla „Party’’ przyznała, że nawet na spacer do lasu zakłada cekinowe spodnie i szpilki.  Tym większe zdziwienie budzą zdjęcia, które zrobili jej paparazzi na jednej z gdyńskich ulic! Dziennikarka spacerowała po  w luźnym, casualowym zestawie. Prosty, szary T-shirt, czarna narzutka, spodnie w dresowym stylu oraz - tak! - sportowe buty! Jako prawdziwa kobieta z klasą Torbicka nie zapomniała również o dopasowanej do sytuacji biżuterii, klasycznej torbie oraz delikatnym makijażu.

Po tym właśnie rozpoznaje się prawdziwą damę!

 

Zobacz: TeleKamery 2015: Grażyna Torbicka mistrzynią riposty. Na gali dogryzła Kuźniarowi i Krupie
Grażyna Torbicka na ulicy


Grażyna Torbicka na ulicy


Grażyna Torbicka


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Młody Cezary Pazura
Newsy
Grażyna Torbicka odchodzi po 31 latach z TVP! Pamiętacie, jak wyglądała, gdy zaczynała karierę?
Fleszstyle
Grażyna Torbicka w „dresach’’ i sportowych butach! Jak ikona telewizji wygląda na co dzień?

14. września ruszył jubileuszowy, 40. Festiwal Filmowy w Gdyni. Potrwa on do 19. września, kiedy to odbędzie się uroczysta gala wręczenia Diamentowych Lwów . Imprezę w Teatrze Muzycznym w Gdyni poprowadzi duet: Tomasz Kot oraz Grażyna Torbicka . Zazwyczaj oglądamy prezenterkę w eleganckich, błyszczących sukniach - sama Torbicka w wywiadzie dla „Party’’ przyznała, że nawet na spacer do lasu zakłada cekinowe spodnie i szpilki .  Tym większe zdziwienie budzą zdjęcia, które zrobili jej paparazzi na jednej z gdyńskich ulic! Dziennikarka spacerowała po  w luźnym, casualowym zestawie. Prosty, szary T-shirt, czarna narzutka, spodnie w dresowym stylu oraz - tak! - sportowe buty! Jako prawdziwa kobieta z klasą Torbicka nie zapomniała również o dopasowanej do sytuacji biżuterii, klasycznej torbie oraz delikatnym makijażu. Po tym właśnie rozpoznaje się prawdziwą damę!   Zobacz: TeleKamery 2015: Grażyna Torbicka mistrzynią riposty. Na gali dogryzła Kuźniarowi i Krupie     Grażyna Torbicka na balu Fundacji TVN   Grażyna Torbicka - Bestsellery Empiku 2014

Sandra Staniszewska na plaży w Gdyni
ONS
Newsy
Nad polskim morzem znów gorąco! Która polska gwiazda pokazała swoje ciało na plaży?

Sandra Staniszewska, gwiazda filmu "Kamienie na szaniec", pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2015. Aktorka, korzystając z pięknej pogody, postanowiła poopalać się nad Bałtykiem. Papaprazzi zrobili jej mnóstwo zdjęć w skąpym, białym bikini. Staniszewska może pochwalić się naprawdę pięknym ciałem!   Zobacz także: Grażyna Torbicka w „dresach’’ i sportowych butach! Jak ikona telewizji wygląda na co dzień? Czekamy, aż inne polskie aktorki pójdą w ślad za Sandrą. W końcu taka temperatura w połowie września nie zdarza się zbyt często!   Jak Wam się podoba ciało Sandry?   O Sandrze, po tych zdjęciach, na pewno będzie głośno!   Ah, co za widoki!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner