Filip Chajzer w niebieskiej koszuli

Filip Chajzer znalazł sobie ciekawe hobby. Jakie?

Filip Chajzer w niebieskiej koszuli

My byliśmy zaskoczeni! Filip Chajzer znalazł sobie nowe hobby! Czym chce się teraz zająć? Dziennikarz otrzymał w prezencie łódź z 1981 roku, którą zamierza odremontować. Na swoim profilu na Facebooku pokazał nową "zabawkę" i zdradził, jak ją nazwie - nawiązuje do kontrowersyjnego materiału o blogerach:

Podobno dobrze jest mieć hobby. Mnie hobby znalazło samo. Dostałem łódź. Rocznik 1981, made in DDR. Imię już mam, nazwę ją Schleswig-Holstein :) Pytanie tylko, kto i gdzie umie takie cudo doprowadzić do porządku? Ma ktoś pomysł?

Nowe hobby Filipa Chajzera

Teraz dziennikarz będzie miał więcej czasu, ponieważ nie będzie już powadził "Małych Gigantów".  Nowa pasja może być dobrą odskocznią po tragedii, która spotkała Chajzera - tragicznej śmierci jego synka. Dziennikarz długo zbierał się po tym nieszczęściu. Niedawno Filip wrócił do pracy w "Dzień Dobry TVN", a kilka dni temu wyemitowano jego pierwszy materiał po długiej przerwie.

 

Podobno dobrze jest mieć hobby. Mnie hobby znalazło samo. Dostałem łódź. Rocznik 1981, made in DDR. Imię już mam, nazwę...

Posted by Filip Chajzer on 1 października 2015

 

Filip Chajzer na ramówce TVN

Filip Chajzer na wiosennej ramówce TVN 2015

Filip Chajzer w programie "Mali giganci"

Filip Chajzer w programie "Mali Giganci"

 

 

 

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48