Edyta Górniak na gali Boxing Night 12
ONS
Newsy

Edyta Górniak z Allanem na gali boksu! Nie zgadniecie, kogo jeszcze ze sobą zabrała! DUŻO ZDJĘĆ

Edyta Górniak z Allanem na gali boksu! Nie zgadniecie, kogo jeszcze ze sobą zabrała! DUŻO ZDJĘĆ
Edyta Górniak, Allan Krupa
Newsy
Allan Krupa przeszedł operację w USA! Jak się czuje syn Edyty Górniak?
Nadal przebywa w szpitalu

Allan Krupa jest już po operacji. Jak się dowiadujemy, syn Edyty Górniak czuje się dobrze. Chłopiec trafił wczoraj do szpitala z silnymi bólami brzucha. Podejrzewano zapalenie wyrostka robaczkowego. Edyta Górniak, by być przy synu, odwołała swój wyjazd do Polski na nagrania programu "Hit hit Hurra!" . W show zastąpiła ją Kayah. Dziś już wiemy, że Allan Krupa przeszedł operację i ma się już dobrze. Chłopiec nadal przebywa w szpitalu w Los Angeles. Przy jego łóżku nieustannie czuwa Edyta Górniak. Spędziła tam już dwie noce. Edyta może liczyć na producenta i kompozytora Davida Fostera, który pomaga jej w trudnych chwilach. To on ponoć pomógł przewieźć jej syna do szpitala.   Zobacz też: Uwaga! Allan Krupa wydał... debiutanckiego singla! Co na to Edyta Górniak? POSŁUCHAJ!   Polecamy: Ból wyrostka robaczkowego – sposób postępowania   Allan Krupa przeszedł operację. Na szczęście syn Edyty Górniak już czuje się dobrze. Piosenkarka cały czas była przy synu.

Edyta Górniak w niebieskiej koszuli
Newsy
Edyta Górniak pokazała fotki z wakacji! Gwiazda staje na głowie (dosłownie!), aby to był niezapomniany wyjazd!
Edyta Górniak pokazała fotki z wakacji! Gwiazda staje na głowie (dosłownie!), aby to był niezapomniany wyjazd!

Edyta Górniak pokazała fotki z wakacji w Malibu! Standardowo artystka wolny czas spędza głównie z synkiem, Allanem Krupą. Gwiazda bardzo dba o relacje z nim i stara się poświęcać mu jak najwięcej czasu. Ostatnio na Instagramie gwiazda pokazała kilka fotek z gorącej plaży w Malibu. Widać na nich, że Edyta Górniak i Allan Krupa totalnie się resetują i pozwalają sobie na mnóstwo przyjemności.   Polecamy: Fizyczne objawy dojrzewania u chłopców   Edyta Górniak jeszcze nigdy nie pokazywała na swoim Instagramie takich wygibasów! Piosenkarka staje na głowie (dosłownie!), aby te wakacje były niezapomniane. Gwiazda wielokrotnie odwiedzała już Malibu, ponieważ bardzo kocha to miejsce. Z kolei w Los Angeles wokalistka wynajmuje dom, aby za oceanem mieć swoje miejsce i aby móc tam wrócić w każdej chwili. Allan Krupa z pewnością nie nudzi się ze swoją szaloną mamą. Zobaczcie zdjęcia!   Zobacz:  Edyta Górniak prosi o pomoc, zgubiła w pociągu cenną rzecz! Jest NAGRODA!​   Edyta Górniak i Allan Krupa na wakacjach  Edyta Górniak wyjechała do Malibu Edyta Górniak staje na głowie, aby to był niezapomniany wyjazd

Znamy jurorów Hit, Hit, Hurra. Kto poza Edytą Górniak?
Newsy
Edyta Górniak prosi o pomoc, zgubiła w pociągu cenną rzecz! Jest NAGRODA!
Edyta Górniak prosi o pomoc, zgubiła w pociągu cenną rzecz! Jest NAGRODA!

Edyta Górniak prosi o pomoc! Piosenkarka napisała na Instagramie, że przez przypadek zostawiła w pociągu na trasie Kraków-Warszawa prezenty od przyjaciółki - kapelusze i okulary. Bardzo zależy jej na odzyskaniu tych przedmiotów, dlatego prosi o kontakt osobę, która znalazła jej rzeczy. Kochani ! zostawiłam w pociągu na trasie Kraków-Warszawa prezenty od przyjaciółki. (kapelusze i okulary)  Jeśli ktoś znalazł, zaopiekował się lub odzyskał od innej osoby - BARDZO Proszę o kontakt na adres - biuro@edytagorniak.com  Ale to nie wszystko, dla osoby, która odda rzeczy piosenkarce, przewidziana jest nagroda! W podziękowaniu szczęśliwa przekażę 2 bilety VIP na finałowy koncert "LoVe 2 LoVe" z wejściem za kulisy, a w bonusie wspólną kolację - napisała na Instagramie Edyta Górniak . Mamy nadzieję, że ktoś zgłosi się do Górniak i odda jej prezenty! Powodzenia!   Zobacz też:  Wiemy, kto poprowadzi nowe show "Hit, Hit, Hurra" z udziałem Edyty Górniak!   Edyta Górniak prosi o pomoc!   Dla osoby, która odda jej rzeczy, przewidziana jest nagroda!   Mamy nadzieję, że zagubione rzeczy się odnajdą.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner