Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dziecko odmieniło Andrzeja Chyrę
Newsy

Ojcostwo zmieniło Andrzeja Chyrę: "Narodziny małego zmieniły perspektywę, z jakiej patrzy na życie"

Aktor spełnia się w roli ojca

Narodziny dziecka zmieniły Andrzeja Chyrę?

Znajomi aktora są pewni, że ojcostwo całkowicie go odmieniło. Chyra, który do tej pory- jak donosiły media- prowadził dość imprezowy styl życia, stał się przykładnym ojcem i partnerem. Jak donosi Fakt Andrzej Chyra zaczął dbać o swoje zdrowie a w rozmowach z przyjaciółmi wciąż zachwyca się swoim synem.
 

W rozmowach z Andrzejem prawie nie istnieje teraz inny temat niż syn. Powtarza, że narodziny małego zmieniły perspektywę, z jakiej patrzy na życie. Uważa na zdrowie, robi regularnie badania. A z tym przecież różnie u niego bywało. Powtarza często w żartach, że chce dożyć osiemnastki syna - zdradziła znajoma aktora.


Syn Andrzeja Chyry i Pauliny Jaroszewskiej urodził się prawie dwa miesiące temu. Jest to pierwsze dziecko 51-letniego aktora, który jeszcze kilka lat temu tworzył związek z Magdaleną Cielecką. Swoją obecną partnerkę Chyra poznał na planie filmu "W imię...", gdzie Jaroszewska była asystentką kierownika produkcji.

Wygląda więc na to, że Andrzej Chyra w najważniejszej roli swojego życia, w roli ojca, świetnie się odnalazł.

Zobacz również: Paulina Krupińska w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Wszystkie mamy mnie znienawidzą"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dziecko odmieniło Andrzeja Chyrę
Newsy
Dziecko zmieniło Andrzeja Chyrę: "Żartuje, że chce dożyć jego osiemnastki"
Dziecko zmieniło Andrzeja Chyrę: "Żartuje, że chce dożyć jego osiemnastki"

Andrzej Chyra przez lata uchodził za wiecznego chłopca, ktory spędza życie na imprezach.  Teraz znajomi aktora są pewni, że ojcostwo całkowicie go odmieniło.  Andrzej Chyra stał się przykładnym ojcem i partnerem . Jak donosi Fakt Andrzej Chyra zaczął dbać o swoje zdrowie a w rozmowach z przyjaciółmi wciąż zachwyca się swoim synem. W rozmowach z Andrzejem prawie nie istnieje teraz inny temat niż syn. Powtarza, że narodziny małego zmieniły perspektywę, z jakiej patrzy na życie . Uważa na zdrowie, robi regularnie badania. A z tym przecież różnie u niego bywało. Powtarza często w żartach, że chce dożyć osiemnastki syna - zdradziła znajoma aktora. Syn Andrzeja Chyry i Pauliny Jaroszewskiej urodził się prawie dwa miesiące temu . Jest to pierwsze dziecko 51-letniego aktora, który jeszcze kilka lat temu tworzył związek z Magdaleną Cielecką . Swoją obecną partnerkę Andrzej Chyra poznał na planie filmu "W imię...", gdzie Paulina Jaroszewska była asystentką kierownika produkcji. Wygląda więc na to, że Andrzej Chyra w najważniejszej roli swojego życia, w roli ojca, świetnie się odnalazł.   Zobacz również: Paulina Krupińska w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Wszystkie mamy mnie znienawidzą" Andrzej Chyra został ojcem Ojcostwo zmieniło Andrzeja Chyrę Andrzej Chyra

Andrzej Chyra w okularach
Newsy
Andrzej Chyra o relacji z synem: "Nigdy nie byłem miłośnikiem dzieci, ale..."
Andrzej Chyra o relacji z synem: "Nigdy nie byłem miłośnikiem dzieci, ale..."

Andrzej Chyra pierwszy raz opowiedział o byciu ojcem. Aktor niedawno powitał na świecie swoje pierwsze dziecko i jest z tego powodu bardzo szczęśliwy. Jak zmieniło się jego życie od tego czasu? Andrzej Chyra o ojcostwie Pół roku temu Andrzej Chyra został ojcem. Do tego czasu prowadził rozrywkowe życie i nie chciał się ustatkować. Sam w wywiadach  podkreślał, że nie ma takiej potrzeby. Niedawno jednak odnalazł kobietę swojego życia, z którą założył rodzinę. W wywiadzie dla „Grazi” przyznał, że nigdy nie był wielbicielem dzieci, ale jak ma się własne, to wygląda to zupełnie inaczej: Wielkim miłośnikiem dzieci nigdy nie byłem i się nim nagle nie stałem, ale własne dziecko jest czymś zupełnie innym. To nie jest kwestia oczekiwania, że relacja będzie ci coś w łatwy sposób dawać. To jest zupełnie inny rejon, jakiś instynkt, gen, poczucie wspólności. I nic więcej o tym nie powiem. Czy dziecko zmieniło Andrzeja Chyrę?   Zobacz: Ojcostwo zmieniło Andrzeja Chyrę: "Narodziny małego zmieniły perspektywę, z jakiej patrzy na życie"   Andrzej Chyra chętnie opowiada o byciu ojcem Aktor podkreśla, że nigdy za specjalnie nie lubił dzieci

Andrzej Chyra o polskim kościele
AKPA
Newsy
Andrzej Chyra został ojcem! Synek czy córka?
Późne ojcostwo jest teraz w modzie

Andrzej Chyra wcieli się w rolę życia! Kilka dni temu jego partnerka Paulina Jaroszewska urodziła syna. Jak donosi Super Express, w jednym z warszawskich szpitali przyszło na świat pierwsze dziecko pięćdziesięcioletniego aktora. A jak Chyra i jego partnerka się poznali? W trakcie zdjęć do filmu „W imię...”, w którym Andrzej Chyra zagrał główną rolę, zaś Paulina była asystentką kierownika produkcji. Zaiskrzyło, zauroczenie przerodziło się w uczucie, a teraz para doczekała się synka. Podobno aktor jest zachwycony, a jego przyjaciele mówią, że na pewno świetnie sprawdzi się w tej roli. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!   Andrzej Chyra ma syna! Jak myślicie pięćdziesiąt jeden lat to nie za późno na zostanie tatą?    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner