Dorota Wróblewska o Edycie Górniak
ONS

Górniak skrytykowała Horodyńską. Sprawą zainteresowała się Wróblewska: Tym razem stanę w obronie

Dorota Wróblewska o Edycie Górniak
ONS

Sprawa sylwestrowej kreacji Edyty Górniak oraz jej "oponki" wywołała niemały skandal w show-biznesie. Strój diwy negatywnie oceniła Joanna Horodyńska, która wyraziła również swoje niezadowolenie z repertuaru piosenkarki. Wokalistka odpowiedziała stylistce, nie przebierając w słowach. Przypomnijmy: Wkurzona Górniak poniża Horodyńską: Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu! DESPERACJA!

Głosu w sprawie nie mogła nie zabrać również Dorota Wróblewska. Producentka pokazów mody jest zbawieniem dla Edyty, bo jako jedyna gwiazda staje w jej obronie. Blogerka uważa, że każdemu z nas zdarzyło się przytyć, więc nie warto robić o oto afery.  Każdej kobiecie po 40. życzy zaś tak fenomenalnej figury jaką ma Górniak:

Kontrowersyjna stylizacja obiegła już wszystkie media. Tym razem stanę w obronie piosenkarki. Chciałabym, żeby wszystkie kobiety, które ukończyły 40 rok życia miały taką sylwetkę jak Edyta Górniak. Każdemu z nas, nie raz wyszła fałdka i każdemu może się to zdarzyć. Moim zdaniem nie było tak źle. - pisze


Zgadzacie się z Dorotą?

Zobacz: Horodyńska nie oszczędziła "oponki" Górniak. Uderzyła też w bardziej czuły punkt Edyty
Słynna stylizacja Edyty Górniak na Sylwestrze:

Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31