Doda komentuje plotki
Instagram

Wielki billboard w centrum Warszawy to prezent dla Dody od Emila Stępnia? Jest komentarz gwiazdy!

Doda komentuje plotki
Instagram

Doda zdementowała plotki dotyczące billboardu, który pojawił się w centrum Warszawy. Piosenkarka pochwaliła się ostatnio zdjęciem, na którym widoczny jest ogromny billboard z cytatem z jej głośnego wystąpienia podczas jednej z oficjalnych imprez. Teraz w mediach pojawiły się plotki, że wielki plakat jest prezentem od Emila Stępnia, z którym Doda pojawiła się na Festiwalu w Cannes.

Billboard był prezentem od Emila Stępnia? 

Według Faktu billboard w centrum Warszawy,  to prezent dla Dody od Emila Stępnia. Tabloid twierdzi, że przyjaciel artystki w ramach przeprosin po ostatniej kłótni, postanowił zrobić jej niespodziankę i zapłacić około 190 tysięcy złotych za ogromny plakat z cytatem Dody. 

...jej znajomi nie mają wątpliwości, że za wyjątkową akcją stoi producent filmowy Stępień, o którym ostatnio było głośno, bo usłużnie nosił za Dodą torebkę podczas festiwalu w Cannes – o co zresztą później się z nią pokłócił- donosi Fakt.
 

Jak informacje tabloidu skomentowała Doda?

30 % prawdy na mój temat to jednak nieco zawyżone statystyki jak czytam te rewelacje ;) cisza jest najlepsza odpowiedzią na głupotę 💋miłego dnia kochani- napisała na Facebooku. 

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz także: DODA I MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN POKOCHAŁY CZERWONE BUTY NA OBCASIE. WIEMY, GDZIE KUPIĆ PODOBNE!

Doda skomentowała plotki na swój temat.

 

Ogromny billboard pojawił się w centrum Warszawy.

Doda komentuje plotki
Instagram

 

Doda dementuje plotki!

Doda

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49