Basia Kurdej-Szatan pokazała brzuszek!

Basia i Rafał Szatanowie otrzymali niezwykły prezent od przyjaciół z okazji ciąży aktorki! 

Basia Kurdej-Szatan pokazała brzuszek!

W niedzielę wieczorem Basia Kurdej-Szatan potwierdziła radosne informacje magazynu "Party" o swojej ciąży. Aktorka jest już w piątym miesiącu! Gwiazda zna płeć, ale tej informacji jeszcze nie chce nikomu zdradzać. Przyjaciele Basi i jej męża, Rafała Szatana, z okazji ciąży, przygotowali dla nich wyjątkową niespodziankę!

Basia Kurdej-Szatan w ciąży. Niezwykła niespodzianka od przyjaciół

Wieść o ciąży Basi rozgrzała cały internet! Zwłaszcza jej przyjaciół, którzy pospieszyli z gratulacjami. Część z nich nagrała przezabawny filmik, w którym w dość pesymistyczny komentują ciążę aktorki oraz to, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Oczywiście taka była konwencja filmu, co bardzo rozbawiło małżeństwo! 

Nie wiem jak oni to ogarną. Nie ma roboty, kasy, zrobimy zrzutę, mam jakieś rzeczy po Jaśku... - mówiła "zatroskana" Małgorzata Kożuchowska.

Słyszycie? Słyszycie uważnie? Posłuchajcie. To jest cisza. Dopóki się nie wyprowadzą, więcej jej nie usłyszcie - zaśmiewała się Anna Mucha.

Pobudka, jest godzina piąta rano, i to jest pora o której będziecie wstawać, przez najbliższe dwa lata na pewno! - ogłosiła optymistycznie Olga Kalicka.

Filmik ze "złotymi radami" i "ostrzeżeniami" robi furorę w sieci, a udział w nim wzięli również Patricia Kazadi, Rafał Zawierucha, Maciej Radel, Joanna Moro, Joanna Racewicz czy Ada Fijał.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zostaliśmy z @rafal.szatan_this_is_me konkretnie „zachęceni” do ponownego rodzicielstwa 😂polecam wszystkim przyszłym mamusiom i tatusiom 😂 a Was - ekipo nasza instanockowa - wprost kocham !!! ❤️ Dziękujemy za szałową niespodziankę !!! 🥳🥳🥳 jesteście THE BEST 💪🔥🔥🔥 @joannakoroniewska @maciej_dowbor @olgakalicka @malgorzatakozuchowska_ @taannamucha @grazyna.wolszczak_official @joannamoro.official @maciek_radel @anna.korcz.official @soniabohosiewicz @misiekkoterski @antek.krolikowski @laurasamojlowicz @joanna.wegrzynowska @rafal_zawierucha @agnieszkamrozinskaofficial_ @kasiadabrowska @marta_jarczewska @olga_szomanska @maria.niklinska @kazadi_official @adafijal @joannaracewicz @marzena_rogalska @kasia_laska 🔥#babyshower #instanocka #czarnyhumor #miejdystansdożycia #love #couple #baby #newlife #ekipa #bajkowaekipa #friends #love #dziękujemy #teżWaskochamy

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Więcej o ciąży Basi przeczytacie w najnowszym "Party"!

Okładka Party z ciężarną Basią Kurdej Szatan w żółtym garniturze
PARTY

Wkrótce Hania będzie miała rodzeństwo!

Basia Kurdej Szatan całuje męża

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51