Ariana Grande na scenie
East News

 

Miniony rok był wyjątkowo ciężki dla Ariany Grande. Młoda gwiazda nie tylko rozstała się z dwoma partnerami, ale i jeden z nich przedawkował narkotyki, co doprowadziło do jego śmierci. Nic więc dziwnego, że 25-latka postanowiła odpuścić randkowanie. Pytanie tylko: na jak długo?

 

Ariana Grande kończy z randkami 

 

Na początku 2018 roku Ariana Grande rozstała się ze swoim chłopakiem Mac Millerem. Później szybko weszła w nowy związek z Pete'm Davidsonem. Para zaręczyła się, ale narzeczeństwo trwało tylko 5 miesięcy. Przełomowym momentem w ich związku okazała się śmierć byłego chłopaka Grande, Mac Millera. Raper we wrześniu przedawkował narkotyki. Umarł w wieku 26 lat. 

 

Choć artystka przeżywa obecnie żałobę, internauci spytali ją ostatnio, czy ma już nowego partnera. Co Ariana odpowiedziała? 

Spoiler na resztę roku/prawdopodobnie całe moje życie: z nikim. Proszę, użyjcie tego twitta jako odpowiedź do przyszłych pytań - napisała Grande na Twitterze. 

 

Pytanie do 25-latki z pewnością było nieodpowiednie z powodu jej ostatnich przeżyć. Mamy jednak nadzieję, że gdy Ariana upora się z bólem, wróci to randkowania i znajdzie prawdziwą miłość.

 

Zobacz też: Zaskakujące doniesienia o Macu Millerze. Ariana Grande będzie załamana! 

 

Ariana Grande nie jest gotowa na nowy związek 

East News

 

Gwiazda nie może pogodzić się ze śmiercią byłego partnera

Mac Miller nie żyje

Więcej na temat Ariana Grande