Anna Lewandowska pokazała biust w kostiumie kąpielowym

Ciężkie chwile Anny Lewandowskiej! Gwiazda poskarżyła się fanom

Anna Lewandowska pokazała biust w kostiumie kąpielowym

Anna Lewandowska poskarżyła się swoim fanom na paparazzi! Gwiazda w środowe popołudnie postanowiła miała sesję zdjęciową w popularnym miejscu w Warszawie - Hali Koszyki. Ale znalazło się tam również kilku fotoreporterów, którzy próbowali zrobić fotki ciężarnej Annie Lewandowskiej!

Gwiazda nagrała wideo dla swoich fanów:

No i panowie paparazzi cały czas próbują zrobić zdjęcia, no i po co? O a teraz próbują coś nagrać. I po co marnować czas? - skarżyła się Ania.

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa w ciąży

Informacja o ciąży Anny Lewandowskiej zainteresowała media i fanów na całym świecie. O tym, że Lewandowscy spodziewają się dziecka poinformował sam Robert Lewandowski podczas meczu Athletico Madryt. Później potwierdziła to też trenerka. Od tej pory, kiedy tylko Anna Lewandowska gdzieś się pojawi publicznie, są przy niej również fotoreporterzy. 

 

Tak było podczas ostatniej Gali Mistrzów Sportu, na której gwiazda pojawiła się, aby odebrać statuetkę w imieniu swojego męża. Pod obcisłą sukienką ciężko było dopatrzeć się ciążowego brzuszka, a sportsmenka promieniała i wyglądała fantastycznie. Ciąża ewidentnie jej służy, a zainteresowanie nią ciągle rośnie!

 

Zobacz:  WOW! Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z wakacji w bikini! Co za biust!

 

Anna Lewandowska skarży się na paparazzi

Anna Lewandowska

Fotoreporterzy nie dają jej spokoju

Anna Lewandowska
ONS

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43