Dereszowska o swoich zarobkach
ONS
Newsy

Dereszowska odpowiada Kożuchowskiej: Ja nie narzekam na zarobki

Ile zarabia gwiazda?

O zarobkach polskich gwiazd krążą legendy. Często mówi się, że największe nazwiska w show-biznesie zarabiają niebotyczne wręcz kwoty, szczególnie za podpisanie lukratywnych umów na kampanie reklamowych dla wielkich marek. Niektórzy jednak zarzekają się, że wcale nie zarabiają tak dużo. Przypomnijmy: Kożuchowska narzeka na swoje zarobki

Nie jest oczywiście tajemnicą fakt, iż najskromniej prezentują się dochody aktorów, którzy głównie grają w teatrze. Ten nie może konkurować z budżetami wielkich seriali czy filmów, ale nie wszyscy czują się pokrzywdzeni taką różnicą. Dziś w "Dzień Dobry TVN" gościem była Anna Dereszowska, która promuje spektakl "Czechow żartuje" ze sobą w roli głównej. Na post jednego z internautów traktujący o jej zarobkach zareagowała z uśmiechem.

Mam fajnie, bo jestem bogata? Proszę mi wierzyć, ze martwię się o kasę. Znam wiele zamożniejszych osób, ale rzeczywiście nie mogę narzekać - odpowiedziała krótko.


Myślicie, że gwiazdy rzeczywiście mają czasami powody do zmartwień w kwestii budżetu czy to tylko kokieteria?

Zobacz: "Dostaję symboliczne wynagrodzenie"

Anna Dereszowska i gwiazdy na premierze jej najnowszego spektaklu:

Sonia Bohosiewicz o zarobkach
Newsy
Mocny wpis Sonii Bohosiewicz o zarobkach w branży: "Zarabiamy o 30% mniej..."
Mocny wpis Sonii Bohosiewicz o zarobkach w branży: "Zarabiamy o 30% mniej..."

O zarobkach w branży filmowej krążą różne opinie i legendy. Jedną z najczęściej pojawiających się jest taka, że kobiety zawsze zarabiają mniej niż mężczyźni na tych samych stanowiskach. Najnowszy wpis Sonii Bohosiewicz ujawnia, że różnice w zarobkach nadal są i to ogromne!   Zobacz:  Znamy imię córeczki Mai Bohosiewicz! Wiemy też, kto ją wspiera w pierwszych dniach po porodzie   Mocny wpis Sonii Bohosiewicz o zarobkach  Sonia Bohosiewicz jest jedną z najbardziej wziętych polskich aktorek. Obecnie gwiazda pracuje na planie nowej komedii "Narzeczony na niby", gdzie gra w towarzystwie m.in. Doroty Kolak, Mikołaja Roznerskiego czy Tomasza Karolaka. Po skończonym, 12-godzinnym dniu na planie, Sonii zabrało się na mocny wpis na temat jej pracy oraz zarobków: Praca aktora jest ciężka, długa i niebezpieczna.A aktorki jeszcze cięższa ! To samo co aktor, tylko do tego godzinę dłuższa charakteryzacja i 12 h na obcasach. A do tego zarabiamy o 30% mniej niż nasi koledzy aktorzy. A niby dlaczego? This is a man's world... Nadal... 👊👊👊Czujecie to samo ? - pyta się Sonia Bohosiewicz.  Wśród jej fanek nie zabrakło głosów, że rzeczywiście tak jest i to nie tylko w branży filmowej. Co o tym sądzicie?   Zobacz:  Najlepsze zawody: dobre zarobki, ciekawa praca   Sonia Bohosiewicz o pracy aktorów i aktorek.    Sonia Bohosiewicz na planie nowego filmu! 

Anna Dereszowska
ONS
Newsy
Anna Dereszowska zdradziła, jak wygląda jej nowy dom! "Zyskuję większy metraż!"
Anna Dereszowska zdradziła, jak wygląda jej nowy dom! "Zyskuję większy metraż!"

Anna Dereszowska przeprowadza się do nowego domu! Aktorka szykuje się do wielkich zmian w życiu, które będą początkiem nowego etapu. Gwiazda już wkrótce opuści Saską Kępę i razem z rodziną zamieszka w nowej lokalizacji. Wraz ze swoim partnerem Danielem Duniakiem oraz dwojgiem dzieci Lenką i Maksem zmieniają lokum na wygodniejsze. Już niedługo przenosimy się do nowego domu. Porzucam swoją ukochaną Saską Kępę, ale zyskuję większy metraż i pokój dla Maksa. Będzie kawałek ogródka, trawnik dla dzieci, zaczynamy nową przygodę - zdradziła Anna Dereszowska w magazynie "Grazia". Czyżby nowy dom miał stać się przytulnym gniazdkiem również dla trzeciego dziecka? Aktorka dopiero osiem miesięcy temu urodziła synka Maksa, lecz nie ukrywa, że macierzyństwo bardzo jej służy. W wywiadzie dla "Flesza" zdradziła, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Do tej pory to Lena była najważniejszą osobą w moim życiu. Teraz tę wielką miłość dzielę na dwoje i bardzo dbam, by córka nie miała poczucia, że coś się zmieniło. (…) Nie ukrywam, że zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i jako mama nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Zwłaszcza, że to drugie macierzyństwo jest po prostu fantastyczne! W nowym domu na pewno będzie miejsce, by to marzenie spełnić!   Zobacz też: Anna Dereszowska dała się obrażać na roaście Wojewódzkiego za całkiem niezłą sumkę! Było warto?   Anna Dereszowska przeprowadza się z rodziną do nowego domu. Czyżby aktorka szykowała gniazdko dla.... trzeciego dziecka?

Anna Dereszowska chciałaby wydłużyć swój urlop macierzyński
Newsy
Anna Dereszowska żałuje, że tak szybko wróciła do pracy po porodzie: „Posiedziałabym dłużej w domu”
Anna Dereszowska żałuje, że tak szybko wróciła do pracy po porodzie: „Posiedziałabym dłużej w domu”

Anna Dereszowska w sierpniu 2015 po raz drugi została mamą - urodziła syna Maksa .  Aktorka dość szybko wróciła do show-biznesu , ale zdradziła, że to był błąd! W Dzień Dobry TVN przyznała, że wolałaby wydłużyć swój urlop macierzyński. Niestety, wcześniej podpisała kontrakt i lada dzień rozpocznie pracę w teatrze. Aktorka w telewizji opowiedziała też, jak jej starsza córka, Lena zareagowała na rodzeństwo. Anna Dereszowska o dzieciach i macierzyństwie Bardzo  nam się ta relacja ładnie układa pomiędzy dziećmi. Lena śmiesznie komentuje za każdym razem jak ktoś ze znajomych do nas przychodzi mówi "Ładny nam wyszedł co? Ładny nam się udał?". To drugie macierzyństwo jest zdecydowanie łatwiejsze, dużo spokojniejsze. W moim wypadku, w związku z tym, że jestem w troszkę innym miejscu kariery zawodowej - ja już nie mam takiego parcia, już mi się tak nie chce wracać szybko do pracy. Niestety tak się złożyło, że podpisałam wcześniej umowę, będę brała udział w fantastycznym spektaklu - mam nadzieję. To obarczone jest stresem z mojej strony, bo te próby zaczynam już zaraz. Jakoś mi się wydawało to wszystko przed rozwiązaniem, że to się wszystko będzie dało pogodzić, będzie super, młody już będzie taki lekko odchowany, przy Lence daliśmy radę teraz też damy radę. Na pewno damy, ale jednak gdybym teraz miała podejmować tę decyzję, posiedziałabym dłużej w domu - powiedziała Dereszowska w DDTVN. Aktorka została również twarzą kampanii "Piękna bo zdrowa" i wspiera walkę z rakiem jajnika. Anna Dereszowska przypomniała, że jej mama zmarła w właśnie w wyniku tej choroby. Gwiazda przyznaje, że najbardziej brakuje jej mamy, teraz kiedy sama założyła rodzinę. Rzeczywiście najbardziej takiego kontaktu bliskiego z mamą, takiej rozmowy z najbliższą kobietą, rodzicielką brakuje wtedy kiedy samemu  się zostanie rodzicem....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner