Anna Dereszowska o nowym związku i planach na święta
ONS

Dereszowska pierwszy raz oficjalnie o nowym związku. Już nie ukrywa partnera

Anna Dereszowska o nowym związku i planach na święta
ONS

Anna Dereszowska miała ostatnio powód do świętowania. Jej koncert w Teatrze Polskim był ogromnym sukcesem i gwiazda usłyszała tego wieczoru wiele słów uznania od kolegów z branży. W ten szczególny dzień wspierał ją kolega, Andrzej Grabowski, a także partner, Daniel Duniak. Zobacz: Dereszowska pierwszy raz na salonach z nowym facetem

Para tego wieczoru pokazała się po raz pierwszy publicznie. Do tej pory aktorka nie opowiadała o związku z fotografem, a początki ich znajomości są bardzo tajemnicze. Ostatnio Dereszowska przerwała milczenie i opowiedziała o nowym partnerze w najnowszym numerze "Party". Aktorka wyjawiła dlaczego akurat ten moment wybrali na pierwsze publiczne wyjście:

Nie było sensu udawać, że na ten koncert przyszliśmy osobno. Oboje stwierdziliśmy, że premiera płyty to dobra okazja, by stanąć obok siebie i wspólnie świętować ten wieczór. Zwłaszcza, że Daniel miał swój udział w realizacji koncertu. 


Zakochani spędzą razem święta, a córeczka Dereszowskiej, Lenka już nie może doczekać się choinki i prezentów. A tuż po tych kilku dniach cala trójka planuje wspólny wyjazd na narty.

Zobacz: Narodziny córki Dereszowskiej wiążą się z rodzinną tragedią
 
 

Gwiazdy na koncercie Anny Dereszowskiej:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41