Ania Bałon złamała palec u nogi
ONS

Anna Bałon przeszła na dietę! Taką samą jak Beyonce

Ania Bałon złamała palec u nogi
ONS

Ostatnio w mediach można znaleźć sporo informacji na temat finalistki drugiej edycji "Top Model", Ani Bałon. Niestety, wszystkie doniesienia dotyczą jej nadwagi. Zobacz: Otyła Bałon znów myśli o modelingu. Ile zamierza schudnąć?

Bałon chyba w końcu postanowiła wziąć się za siebie i pod okiem eksperta przeszła na dietę światowych gwiazd. Ania zaczęła korzystać z usług cateringu dietetycznego DietBox.pl. W ten sposób o swoją figurę dbają m.in.: Eva Longoria, Charlize Theron, Beyonce, Pink czy Gwyneth Paltrow. Celebrytka również postanowiła pozbyć się nadwagi

- Zdecydowałam się zaufać firmie DietBox.pl, ze względu na kontuzję jakiej nabawiłam się jakiś czas temu. Nie odchudzam się, po prostu korzystam z planu zdrowe odżywianie. Dostarczam organizmowi niezbędną dawkę składników odżywczych i energii, aby przygotować się do zwiększonego wysiłku od września! – mówi Ania Bałon. Dodatkowo, mam nadzieję, że to ukróci komentarze, że znów przytyłam  – dodaje.


Jesteśmy ciekawi czy Ania wytrzyma długo na diecie. Przypomnijmy, że w trakcie programu "Top Model" Bałon sporo schudła i zyskała idealne proporcje wybiegowej modelki, którymi zachwycał się sam Dawid Woliński. Modelka ma jednak skłonności do efektu jojo i odstawienie zbilansowanych posiłków, a także zaniechanie ćwiczeń szybko skutkuje powrotem do wyjściowej wagi.

Zobacz: Bałon: Miałam cellulit, ja mam taki patent, że...

Poznaj diety innych polskich gwiazd:

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05