Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej parce

Agnieszka Woźniak-Starak w czerni. Ten płaszcz i botki to hit na jesień! Wiemy, gdzie kupicie niemal identyczne za 129 złotych

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej parce

Agnieszka Woźniak-Starak słynie ze stylu, który charakteryzuje się prostotą, a od jakiegoś czasu dziennikarka pokochała oversizowe ubrania i ciężkie buty. Te ostatnie są w sezonie jesień 2020 są prawdziwym hitem i w popularnych sieciówkach kupimy je już od 129 zł. Tym razem Agnieszka Wożniak-Starak zaskoczyła zestawem w czarnym kolorze. Co prawda gwiazda TVN nie boi się modowych eksperymentów i często zaskakuje nieoczywistymi połączeniami, ale tym razem postawiła na klasykę! W takim zestawie każda kobieta będzie wyglądała modnie i stylowo.

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na total look w czarnym kolorze

Agnieszka Woźniak-Starak jest uważana za ikonę stylu i po raz kolejny udowadnia, że nawet w prostym zestawie można wyglądać doskonale. Tym razem dziennikarka postawiła na czarną długą parkę, skórzane spodnie i ciężkie buty, a do tego klasyczny shopper bag od Ani Kuczyńskiej. W takim zestawie Agnieszka Woźniak-Starak wygląda doskonale, a co ciekawe podobny zestaw można stworzyć, kupując w popularnej sieciówce.

Tylko spójrzcie na najnowszy look prowadzącej "Dzień dobry TVN"!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w skórzanych spodniach. Ten model to hit jesieni i znaleźliśmy podobne za mniej niż 199 zł!

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej parce

Do jesiennego zestawu Agnieszka Woźniak-Starak wybrała czarną torebkę Simpatica Piccola od Ani Kuczyńskiej, która kosztuje 780 zł. 

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej parce z torbą Ani Kuczyńskiej

Czarna parka dostępna jest w obecnej kolekcji H&M i kosztuje 149 zł. 

Czarna parka H&M cena 149 zł
Mat. prasowe

Czarne, klasyczne botki znajdziemy m.in. w sklepach CCC. Model marki Jenny Fairy kosztuje 129 zł. 

Botki CCC Jenny fairy 129 zł
Mat. prasowe

 

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51