Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

Wiemy, jak Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć swojego męża! To będzie piękny gest...

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

To będzie wyjątkowy Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Po raz pierwszy od pogrzebu męża Piotra Woźniaka-Staraka pojawi się na nim Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka podczas premiery jego najnowszego filmu „Ukryta Gra” uczci pamięć męża.

Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – mówi „Fleszowi” Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do show-biznesu?

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który utonął na jeziorze Kisajno 18 sierpnia, Agnieszka zdecydowała się zniknąć z show-biznesu. Nie pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zrezygnowała też z prowadzenia kolejnej edycji "Big Brothera".

W piątek 13 września po raz pierwszy zdecydowała się na wpis na swoim instagramowym profilu, w którym podziękowała za otrzymane wsparcie, a także zwróciła się do Gabi Drzewieckiej, która zastąpiła ją w roli prowadzącej show TVN7.

Pamiętaj, to jest teraz twój program - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Czy gwiazda zdecyduje się wygłosić przemowę podczas premiery „Ukrytej prawdy”? To będzie dla niej naprawdę bardzo trudny moment...

Więcej przeczytacie w nowym „Fleszu”

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce "Flesza"
Party.pl

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzenie męża
East News

 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55