Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl
Newsy

Wiemy, jak Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć swojego męża! To będzie piękny gest...

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na festiwalu w Gdyni

To będzie wyjątkowy Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Po raz pierwszy od pogrzebu męża Piotra Woźniaka-Staraka pojawi się na nim Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka podczas premiery jego najnowszego filmu „Ukryta Gra” uczci pamięć męża.

Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – mówi „Fleszowi” Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do show-biznesu?

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który utonął na jeziorze Kisajno 18 sierpnia, Agnieszka zdecydowała się zniknąć z show-biznesu. Nie pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Zrezygnowała też z prowadzenia kolejnej edycji "Big Brothera".

W piątek 13 września po raz pierwszy zdecydowała się na wpis na swoim instagramowym profilu, w którym podziękowała za otrzymane wsparcie, a także zwróciła się do Gabi Drzewieckiej, która zastąpiła ją w roli prowadzącej show TVN7.

Pamiętaj, to jest teraz twój program - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Czy gwiazda zdecyduje się wygłosić przemowę podczas premiery „Ukrytej prawdy”? To będzie dla niej naprawdę bardzo trudny moment...

Więcej przeczytacie w nowym „Fleszu”

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce
Party.pl

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzenie męża
East News

 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!

Siedem lat temu Aleksandra Hamkało wcieliła się w Emilię Baumgardt na planie filmu "Big Love". Produkcję zrealizował zespół kreatywny Piotra Woźniaka-Staraka. Film do kin przyciągnął ponad 200 tysięcy widzów, co wcale nie było złym wynikiem. Aktorka miała przyjemność pracować z producentem filmowym, który zmarł 18 sierpnia br. w wypadku na motorówce na mazurskim jeziorze Kisajno. Jak wspomina pracę z Piotrem? Okazuje się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak był niezastąpiony na planie!  Posłuchajcie, co przytrafiło się Oli na planie filmu "Big Love". Praca z Piotrem była samą przyjemnością. Zobacz także:   Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post  

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze w Gdyni
Newsy
W trudnych chwilach Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama. Na kogo może liczyć najbardziej?
W trudnych chwilach Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama. Na kogo może liczyć najbardziej?

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi. Ponad miesiąc temu mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. 18 sierpnia producent filmowy wypadł z motorówki, a służby ratunkowe szukały go przez kilka kolejnych dni. Niestety, 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował, że ratownicy odnaleźli ciało męża gwiazdy TVN. Kilka dni później odbyło się poruszające pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Msza żałobna została odprawiona w Konstancinie-Jeziornej, a trumna z ciałem producenta filmowego została złożona na Mazurach, na terenie posiadłości rodziny Staraków.  Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich tygodniach przeżywa prawdziwy dramat. Gwiazda TVN pochowała ukochanego męża i w jedynym wpisie, jaki opublikowała na Instagramie przyznała, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz okazuje się, że największym wsparciem jest dla niej teściowa, Anna Woźniak-Starak. Agnieszka Woźniak-Starak ma oparcie w rodzicach zmarłego męża Jak informuje źródło "Super Expressu" po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona i mama mocno się do siebie zbliżyły. Gwiazda TVN i Anna Woźniak-Starak spędziły ze sobą wiele godzin. W trudnych chwilach Agnieszka może liczyć na ogromne wsparcie swojej teściowej.  Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Na pewno nie zostawią jej samej sobie- zdradza informator "SE". Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z show-biznesu i zrezygnowała z prowadzenia najnowszej edycji "Big Brothera". Teraz, jak donosi "Fakt", Agnieszka skupia się na przygotowaniach do premiery...

zdjęcia ze ślubu Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża Piotra: "Piotrek zawsze będzie we mnie żył, ale chcę iść do przodu"
Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża Piotra! Padły wzruszające słowa...

Niemal rok po tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się udzielić wywiadu i opowiedzieć o swoich przeżyciach. W poruszającym wywiadzie dla magazynu "Pani" opowiedziała m. in. o tym, kto pomógł jej przetrwać najtrudniejsze chwile. Współprowadząca "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się również na poruszające wyznanie dotyczące straty ciąży. Byli ze mną od rana do nocy. (...) Przez pierwsze dwa tygodnie moja przyjaciółka spała ze mną w łóżku”, wyznała Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla magazynu „Pani”, w pierwszym o tragicznej śmierci męża Piotra, w sierpniu 2019 roku. Agnieszka jeszcze podczas poszukiwań – przypomnijmy, producent filmowy zaginął po wypadku motorówki na jeziorze Kisajno – spotkała się z psychiatrą. „Nie wiedziałam, jak zareaguję na to,co się nieuchronnie miało wydarzyć”, wspomina. Dodała, że „w jakimś sensie” nawróciła się na wiarę. „To jest wiara granicząca z pewnością, że życie jest gdzie indziej, że to wszystko, co się tutaj dzieje, jest po coś (...)”. Przypomniała też, że kilka razy straciła ciążę... „Dziś wiem, że jestem silniejsza, niż sądziłam (...). Piotrek zawsze będzie we mnie żył, ale chcę iść do przodu”, powiedziała. Więcej o Agnieszce Woźniak-Starak przeczytasz w nowym "Party". Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zabrać głos pierwszy raz od tragicznej śmierci męża.  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner