Hitowy serial TVN wraca na antenę

A jednak! Hitowy serial sprzed lat wraca na antenę TVN!

Hitowy serial TVN wraca na antenę

Serial "39 i pół" wraca na antenę TVN! Potwierdziły się informacje magazynu "Flesz", w którym już na początku roku pojawiły się zapowiedzi, że hit z Tomaszem Karolakiem będzie kontynuowany. Magazyn donosił wówczas, że serial wróci ze zmienionym tytułem z "39 i pół" na "50 i co?".  Teraz medialne informacje skomentował aktor, który znów wcieli się w Dariusza Jankowskiego.

 

Tomasz Karolak zagra w kontynuacji "39 i pół"

W serialu "39 i pół" wystąpiła plejada gwiazd takich jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska czy Sonia Bohosiewicz. Serial TVN przyniósł popularność także Marinie, Alanowi Anderszowi i Antkowi Królikowskiemu. Czy wszystkie gwiazdy "39 i pół" wystąpią w kontynuacji serialu? Tego wciąż nie wiadomo, jednak Tomasz Karolak w rozmowie z portalem plejada.pl wygadał się, że hitowa produkcja wróci na antenę TVN.  Jak zareagował na pytanie czy serial z jego udziałem doczeka się kontynuacji?

Trafił pan... Nie wiem jak odpowiedzieć, żeby nie skłamać, ale gdzieś tam jakieś jaskółki o tym śpiewają. Może się tak zdarzyć - mówił zaskoczony aktor. 

Cieszycie się, że serial "39 i pół" wróci na antenę TVN? My bardzo!

 

Zobacz także: Tomasz Karolak o związku z Violą Kołakowską: „Ta kobieta miała ze mną niełatwo”

 

Serial "39 i pół" z udziałem Tomasza Karolaka wróci na antenę TVN.

Tomasz Karolak na Paszporty Polityki 2018
ONS.pl

 

Myślicie, że w serialu zobaczymy Marinę?

ONS

Więcej na temat TVN serial TVN
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52