Zuza z Przyjaciółek w crocsach Zuza i Dagmar w 14. sezonie Przyjaciółek Zuza z Przyjaciółek smutna
Przyjaciółki 5. sezon
Mat. prasowe

 W 14. sezonie "Przyjaciółek" serialowe bohaterki nas zaskoczą! Patrząc na najnowsze zdjęcia z planu można podejrzewać, że to właśnie Zuza będzie w tym wypadku królować! Ostatnio Anita Sokołowska pokazała Zuzę na kacu, a teraz... nigdy nie uwierzycie, jakie fotografie pojawiły się na profilach aktorki i Marcina Korcza, wcielającego się w Dagmara! Zuza i Dagmar zaprezentują się w 14. sezonie w całkiem nowym wydaniu i musimy przyznać, że takich ich jeszcze nigdy nie widzieliśmy! Poznajcie szczegóły poniżej.

1/4
Zuza z Przyjaciółek w crocsach
Instagram

Co wydarzy się w 14. sezonie "Przyjaciółek"?

Najpierw Anita Sokołowska opublikowała zaskakujące zdjęcie na swoim profilu. 

Się gra się ma 😂😂😂 #onset @przyjaciolkipolsat czyżby kolejne wcielenie Zuzy? - napisała aktorka.

Zuza w 14. sezonie pojawi się w stylizacji godnej... no właśnie, kogo? Wiele osób zaczęło komentować zdjęcie aktorki i sugerować różne zawody. Jedni podejrzewają, że Zuza zostanie weterynarzem, pracownicą baru lub sprzątaczką!

2/4

Tymczasem Marcin Korcz, który gra Dagmara, pokazał drugie zdjęcie, które opatrzył żartobliwym podpisem. Przeczytajcie też hasztagi!

Nowi my. Nowe obowiązki, nowe możliwości, nowy styl. Mieszanka niezmąconej radości z energetyzującą pasją. Zapraszamy - firma sprzątająca „BŁYSZCZĄCY KAFELEK” poleca się klientom. #ZuziuPodajMiWiadro#DagmarPoczekajDolejeCiPłynu#ZuziuNieTrzeba#BędeNaNimSiedział#IPatrzyłNaTweSkarpety #Hihihi 😉 #korcz

3/4
Zuza i Dagmar w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

A tak już całkiem poważnie, to jesteśmy naprawdę ciekawi, co czeka Zuzę i Dagmara! Czyżby serialowi bohaterowie naprawdę uznali, że praca w banku mija się z ich powołaniem i założyli własną firmę sprzątającą?

4/4
Zuza z Przyjaciółek smutna
Mat. prasowe

Na razie takie szczegóły są oczywiście owiane tajemnicą, ale wszystkiego dowiemy się już we wrześniu, gdy telewizja Polsat wyemituje nowe odcinki "Przyjaciółek"! Będziecie oglądać? Jak myślicie, co czeka Zuzę i Dagmara?