Reklama

Bitwa na seriale trwa! "Za marzenia" w TVP2 kontra "Druga szansa" w TVN! Oba seriale emitowane są w poniedziałkowe wieczory, kto więc wygrał kolejną bitwę? Wczorajszy, czwarty odcinek "Za marzenia" miał 1.624 mln widzów i 13,91% w grupie 16-49 ważnej dla reklamodawców. A "Druga szansa"? Trzeci odcinek serialu śledziło 1.566 miliona widzów, serial miał 13,95% w grupie 16-49 ważnej dla reklamodawców. Oglądalność jest wyrównana, ale na razie "Za marzenia" wypada ciut lepiej! Co dla nowego serialu jest dużym sukcesem! W grupie komercyjnej minimalnie bo o 0,04% przewagę ma "Druga szansa".

Powtórka czwartego odcinka "Za marzenia" w TVP2:

w piątek (23 marca) o 14:55

Zobacz także

w niedzielę (25 marca) o 18:35

Czwarty odcinek "Drugiej szansy" o 21.30 w TVN - 27 marca.

A Ty, który serial wolisz? Wątek w "Drugiej szansie" jest teraz bardzo mocny... Z kolei "Za marzenia" przyciągają miłą historią trójki przyjaciół, którzy są tacy jak my.

Zobacz także: Ania, Bartek i Zosia na weselu! Co się wydarzy w 5. odcinku "Za marzenia"? ZWIASTUN

"Za marzenia" to nowy serial Telewizji Polskiej, "Druga szansa" ruszyła właśnie z piątym sezonem i ma stałą widownię i fanów.

Mat. prasowe/ x-news.pl

"Za marzenia" cieszy się dużą popularnością! Anka (Anna Karczmarczyk), Zosia (Maja Bohosiewicz) i Bartek (Piotr Nerlewski) są ze są na dobre i na złe i wspierają się w trudnych oraz radosnych chwilach. Każdy dąży do tego by spełniać marzenia. Bartek chce być DJ-em lub nie robić nic :), Anka chciałaby pracować dla Almodovara czy Spielberga, a Zosia chce być psychoterapeutką. Czy im się uda? Bo na razie zamiast spełniać marzenia wpadają w tarapaty.

Karolina_Grabowska

Reklama

W "Drugiej szansie" Monika Borecka została wykorzystana seksualnie. Po zdarzeniu jest jej trudno wrócić do normalności, choć otoczona jest rodziną i najczulszą troską ze strony Piotra. Strzępki wspomnień wracają do niej w niepokojących obrazach, przypominając o gwałcie i tamtej dramatycznej nocy.

Reklama
Reklama
Reklama