Mroczkowie z rodzicami
East News

Tragedia w rodzinie Mroczków. Ich tata miał groźny wypadek...

Mroczkowie z rodzicami
East News

Rafał i Marcin Mroczkowie nie mieli łatwego życia, gdy byli dziećmi. Zanim trafili do serialu "M jak Miłość", dla rozrywki tańczyli w zespole, ale potem musieli szybko dorosnąć i pomagać rodzicom. Powód? Ich tata, który pracował jako robotnik w zakładach metalowych, uległ groźnemu wypadkowi. Jak donosi tygodnik "Dobry Tydzień", tata bliźniaków i ich o 3,5 roku starszej siostry Agaty, stracił prawą rękę po tym jak wciągnęła ją maszyna.

Rafał Mroczek i Marcin Mroczek razem z siostrą zaczęli pomagać mamie, która była ekspedientką w sklepie. Jak pomagali? Sprzedawali między innymi pomidory na targowisku. Cała rodzina Mroczków zaczęła uprawiać warzywa, by się utrzymać. Ale los zadecydował, że wygrali casting na braci Zduńskich w "M jak Miłość". Skończyli politechnikę, a ich rodzice prowadzą sklep spożywczy i dobrze się im żyje. Bo szczęśliwe zakończenia są najlepsze!

Zobacz także: Synek Marcina Mroczka ma już 3 miesiące! Ignaś rośnie jak na drożdżach! Zobacz urocze ZDJĘCIA

 

W 2003 roku cała rodzina Mroczków prezentowała się tak.

Mroczkowie z rodzicami
East News

Bracia Mroczkowie częściej pokazują mamę niż tatę. Niedawno na Dzień Mamy Rafał pokazał selfie z ukochaną mamą.

Rafał Mroczek z mamą

 

Rafał i Marcin Mroczkowie mają teraz 34 lata i nadal są najsłynniejszymi bliźniakami w Polsce. Niedawno Marcin został tatą. Urodził mu się syn!

Marcin Mroczek już planuje kolejne dziecko
Instagram

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17