Nieprzytomna Kinga  po upadku ze schodów M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Seriale

Szokujące sceny wypadku Kingi w "M jak miłość". Zdjęcia mrożą krew w żyłach!

Szokujące sceny wypadku Kingi w "M jak miłość". Zdjęcia mrożą krew w żyłach!

Kinga w "M jak miłość" ulegnie groźnemu wypadkowi! Zduńska podczas opieki nad dziećmi i wykonywaniu codziennych obowiązków nie zauważy rozrzuconych zabawek na podłodze i potknie się o jeden z samochodów syna. Dalej wydarzenia potoczą się błyskawicznie! Kinga spadnie ze schodów i straci przytomność. Przerażony Misiek zadzwoni do Piotrka i powie tylko: 

Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła! - powie tylko Misiek.

Czy Kinga w "M jak miłość" zginie? Czy po tak dramatycznym wypadku wróci do zdrowia? Zdjęcia z upadku Kingi są naprawdę wstrząsające. To wygląda naprawdę dramatycznie...

Zobacz także: "M jak miłość": Co dalej z Kingą po wypadku? Przeżyje, ale w jej życiu wszystko się zmieni

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Co stanie się z Kingą w "M jak miłość"?

W 1550 odcinku "M jak miłość" po rozmowie z synem zmęczona Kinga nie zauważy rozrzuconych na podłodze zabawek. Kobieta jest przemęczona codziennymi obowiązkami i chwila nieuwagi wystarczy, aby stał się dramat.

Upadek Kingi ze schodów M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Przez przypadek wejdzie na zabawkę. Kobieta potknie się i runie na dół... To skończy się tragicznie dla Zduńskiej! 

Upadek Kingi ze schodów M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Podczas upadku Kinga mocno uderzy się w głowę i straci przytomność. Na szczęście szybka reakcja jej syna sprawi, że pomoc zdąży na czas. Kinga trafi do szpitala. Przeżyje?

Nieprzytomna Kinga  po upadku ze schodów M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Okazuje się, że Kinga szybko trafi do szpitala z podejrzeniem wstrząsu mózgu, a Piotrek nie będzie jej opuszczał nawet na chwilę. Po wypadku ich życie wróci na dawne tory? Wygląda na to, że w rodzinie Zduńskich wiele się zmieni!

 

Zobacz także
Basia Kurdej-Szatan o powrocie do formy po ciąży

Barbara Kurdej-Szatan zatrudniła nianię? Szczere wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

M jak miłość: wypadek Pawła Zduńskiego

M jak miłość: Tragiczny wypadek Pawła Zduńskiego! Przerażające sceny w najnowszym odcinku serialu

 

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"
Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, kiedy wróci na plan "M jak miłość"!

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, kiedy wróci na plan "M jak miłość"! Okazuje się, że aktorka ma już ustalony dokładny termin, kiedy rozpocznie zdjęcia do nowych odcinków uwielbianego przez widzów serialu. W związku z ciążą i narodzinami drugiego dziecka Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu zniknęła z serialu - fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że serialowa Joasia wyjechała z Polski i ma problemy ze zdrowiem. Teraz z pewnością wszyscy zastanawiają się, jak potoczą się  dalsze losy Chodakowskiej i kiedy znów zobaczymy ją w hicie TVP.  Barbara Kurdej-Szatan zdradziła nam, kiedy wróci do "M jak miłość"! Posłuchajcie sami! Zobacz także:   Basia Kurdej - Szatan pochwaliła się uroczą sesją zdjęciową z synkiem! Henio skończył już dwa miesiące Barbara Kurdej-Szatan zdradziła nam, kiedy wróci na plan "M jak miłość".

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm
Newsy
Dramatyczny wypadek Kingi w "M jak miłość"! Zduńska zginie, a Katarzyna Cichopek po 20 latach odejdzie z serialu?
Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu! Okazuje się, że w domu Zduńskich dojdzie do przerażającego wypadku, a Kinga trafi do szpitala!

Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu! Okazuje się, że w domu Zduńskich dojdzie do przerażającego wypadku, a Kinga trafi do szpitala! Czy jedna z głównych bohaterek uwielbianego przez widzów serialu zginie? Katarzyna Cichopek, która od początku "M jak miłość" gra Kingę, po 20 latach zniknie z produkcji? Wypadek Kingi w "M jak miłość" Kinga już od kilku miesięcy przeżywa trudne chwile. Po tym, jak jej mąż wyjechał w podróż służbową, Zduńska musiała sama poradzić sobie z opieką nad dziećmi i pracą w bistro. Kinga miała żal do męża, że nie może liczyć na jego pomoc. Jak już wiemy, Piotrek (Marcin Mroczek) wróćił już do domu, jednak ich małżeństwo wciąż przeżywa prawdziwy kryzys- ostatnio Zduńska była świadkiem, jak jej mąż całował się z koleżanką z pracy! Czy para przetrwa trudne chwile i będzie razem? Teraz okazuje się, że dopiero dramatyczny wypadek Kingi wstrząsnie Piotrkiem, który zrozumie, jak ważna jest dla niego żona. Według doniesień " Świata Seriali" w 1550 odcinku "M jak miłość" dojdzie do przerażającego wypadku Zduńskiej!  Kinga nie zauważy zabawki leżącej na podłodze, potknie się o nią i spadnie ze schodów! Zduńska uderzy głową o podłogę i straci przytomność. Świadkiem wypadku będzie syn Zduńskich. Przerażony Misiek zadzwoni do swojego taty i powie mu, że Kinga nie żyje! Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła!- powie Misiek. Kinga trafi do szpitala, a po tym, jak odzyska przytomność będzie się skarżyć na bóle głowy. Specjaliści zostawią Zduńską na obserwacji, a przy jej łóżku pojawi się przerażony Piotrek! Wiesz, kiedy Misiek do mnie zadzwonił i powiedział, że spadłaś ze schodów...Te koszmarne minuty, zanim dotarłem do...

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm
Newsy
Szokujące sceny w "M jak miłość"! Wiadomo, co się będzie działo przed wypadkiem Kingi
Szokujące sceny w "M jak miłość"! Wiadomo, co się będzie działo przed wypadkiem Kingi

Małżeństwo Zduńskich w " M jak miłość " w ostatnim czasie przechodzi naprawdę trudne chwile! Wyjazd Piotrka do USA, kryzys w ich małżeństwie, a teraz dramatyczny wypadek Kingi, którego omal nie przypłaci życiem. Niedługo po wspólnym wyjeździe pary, na którym oboje dojdą do wniosku, że chcą ratować małżeństwo, a Piotrek potwierdzi swoją wierność, przemęczona Kinga spadnie ze schodów. Co działo się przed wypadkiem? Jak poważny okaże się stan Zduńskiej? Szokujące sceny wypadku Kingi w "M jak miłość"! Do niedawna Kinga sama opiekowała się dziećmi i zajmowała domem, kiedy Piotrek był w delegacji w Stanach, jednak kiedy wrócił niewiele się zmieniło. Ciągle nie ma go w domu, a Zduńska sama zmaga się z obowiązkami domowymi, pracą i opieką nad dziećmi, a do tego dochodzi kryzys w małżeństwie. Okazuje się, że wystarczyła chwila nieuwagi i stała się tragedia! Jak informuje "Świat Seriali" roztargniona Kinga będzie biegała po domu, próbując nadążyć za dziećmi i nie zauważy zabawki leżącej na podłodze. Zduńska potknie się o zabawkę syna i spadnie ze schodów! Co więcej upadek będzie bardzo poważy, bo uderzy głową o podłogę i straci przytomność . Misiek będzie przerażony brakiem kontaktu z mamą i przekonany, że nie żyje zadzwoni do ojca! Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła!- powie tylko Misiek, dzwoniąc do swojego taty. W szpitalu okaże się, że bóle głowy mogą być spowodowane wstrząsem mózgu i Kinga musi zostać w szpitalu! Czy dramatyczny wypadek u Zduńskich zakończy się dobrze? Na zdjęciach z planu Katarzyna Cichopek pozowała w kołnierzu ortopedycznym. Zobacz także:   "M jak miłość": Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą! To będzie dopiero początek problemów z kochanką...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner