Orange is the new black
EastNews

Premiera "Orange Is the New Black" już za kilka dni! Jak Chapman poradzi sobie na wolności?

Orange is the new black
EastNews

Wielka premiera "Orange Is the New Black" na Netflixie już 26 lipca! W finałowym siódmym sezonie czeka na nas wiele niespodzianek. W końcu dowiemy się, jak życie w Litchfield wpłynęło na osadzone. Czy resocjalizacja przebiegła pomyślnie? A może wyroki więźniarek po raz kolejny zostaną podwyższone? Zobaczcie, co Netflix przygotował w ostatnim sezonie jednego z najpopularniejszych seriali. Czy miłość Piper i Alex przetrwa próbę czasu? 

Premiera 7. sezonu "Orange Is the New Black"

W ostatnich odcinkach (uwaga spoiler) Piper Chapman ożeniła się z Alex Vause w więzieniu! Chwilę później została zwolniona z odbywania kary w Litchfield. Oficjalnie opuściła mury więzienia za dobre sprawowanie, choć dobrze wiemy, że strażnik Hopper namieszał w jej aktach i wypuścił ją na wolność. Vause została bez swojej ukochanej w Maxie. Kiedy i jej uda się wyjść na wolność? Jak wspomniano w szóstej serii, do końca wyroku zostało jej jeszcze niecałe 5 lat. 

Zobacz także: Odliczamy dni! Netflix pokazał finałowy, mroczny zwiastun Stranger Things 3

Jak wygląda sytuacja pozostałych bohaterek? Reznikov trafiła do izolatki po tym, jak rzuciła się z rękoma na Friede. Blanca Flores opuściła więzienie razem z Piper. Strażnicy deportowali ją jednak do jej kraju! Taystee przegrała sprawę w sądzie i została oskarżona o zabicie strażnika Piscatelli, choć nie zrobiła tego. Czy będzie odsiadywać dożywocie razem z Dayanarą Diaz?

Czy w 7. sezonie serialu będzie mniej dramatów? Jak widzieliśmy w zwiastunie, Piper ciężko będzie odnaleźć się na wolności. Będzie odwiedzać ukochaną w więzieniu. Ale czy parze uda się przetrwać próbę czasu? 

Ona jest siłą tego serialu - powiedział producent Herrmann "The Hollywood" w ubiegłe wakacje zapewniając, że życie Piper na wolności zostanie pokazane widzom.

Suzanne zobaczy za to legendarną kurę. A Taystee będzie miała sporo do wyjaśnienia z Cindy. W 7. sezonie nie zabraknie również wątku z Doggett czy z Nicky Nichols. Czy Lorna Morello urodzi zdrowe dziecko? Na odpowiedzi pozostaje czekać! 

Platforma udostępniła też "nową" czołówkę wykonaną przez osadzone. Więźniarki zaśpiewały hitowy utwór "You've Got Time". Piosenka nagrana została na potrzeby promocji 7. sezonu. 

Czekacie na "OITNW 7"?

Jak zakończą się losy bohaterek?

Orange is the new black
EastNews

 

Więcej na temat Netflix
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44