Netflix zapowiada kolejną premierę, tym razem serial z Gwyneth Paltrow! Już 27 września na platformie zadebiutuje produkcja "Wybory Paytona Hobarta". O czym będzie? Mamy opis oraz zwiastun!

Reklama

Wybory Paytona Hobarta - zwiastun wrześniowej premiery

O czym jest serial? Jak czytamy:

Payton Hobart (Ben Platt), bogaty uczeń z Santa Barbara w Kalifornii już od siódmego roku życia wiedział, że w przyszłości chce zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Najpierw jednak będzie musiał stawić czoła najbardziej zdradliwemu środowisku politycznemu ze wszystkich: Liceum Saint Sebastian. Aby zostać wybranym na przewodniczącego samorządu, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i nie zboczyć z drogi do sukcesu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich szkolnych kolegów nie łamiąc przy tym własnych zasad moralnych i nie narażając na szwank swojego wizerunku. Wybory Paytona Hobarta Ryana Murphy'ego to pełna zjadliwej satyry czarna komedia pokazująca czego tak naprawdę potrzeba, aby zrobić karierę w polityce.

W obsadzie plejada gwiazd, m.in. Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine, David Corenswet, Bob Balaban i Benjamin Barrett. Pierwszy sezon wyprodukowany przez Fox 21 Television Studios będzie liczył osiem godzinnych odcinków.

Czekacie?

Zobacz także

Zobacz także: Jest pierwsza zapowiedź nowego sezonu "The Crown". Kiedy premiera?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama