Na sygnale ekipa Na sygnale odc. 121 Na sygnale odc. 121 Na sygnale odc. 121 Na sygnale odc. 121
Na sygnale ekipa
1/10
Na sygnale ekipa

Fani „Na sygnale” mają powód do radości – w styczniu zobaczymy dwa razy więcej przygód ratowników z Leśnej Góry! Przez kolejne dwa tygodnie w każdą środę na antenie TVP2 będą pojawiać się aż dwa odcinki serialu, zaraz po "Barwach szczęścia" o godz. 20:40. 

Romans, dramat i kryminał – emocji nie zabraknie! A co dokładnie wydarzy się w „Na sygnale” na początku 2017 roku?

W odcinku numer 121 Piotr (Dariusz Wieteska) zbierze się w końcu na odwagę i… wyzna Martynie (Monika Mazur), że pragnie się z nią ożenić!!!

Zobacz także: Miłość… i wyrzuty sumienia Co wydarzy się pomiędzy Piotrem i Martyną w "Na sygnale"? FOTOSTORY

2/10
Na sygnale odc. 121

- Nie miałem normalnej rodziny, ale chciałbym ją stworzyć... z tobą. Rozumiesz? Chciałbym, żebyś została moją żoną...

3/10
Na sygnale odc. 121

Doktor Banach (Wojciech Kuliński) odkryje za to, że Karolina (Paulina Kowalska) – po przegranej sprawie w sądzie – wcale nie zostawiła go w spokoju. Dziewczyna nadal będzie lekarza śledzić... a gdy Wiktor ją na tym przyłapie, nagle wybiegnie na ulicę i rzuci się pod rozpędzone auto!

4/10
Na sygnale odc. 121

Ciężko ranna Karolina trafi do szpitala. I wyzna, jak bardzo czuje się nieszczęśliwa...

- Chcę umrzeć, Wiktor…
- Patrz na mnie! Wszystko będzie dobrze…
 

5/10
Na sygnale odc. 121

- Nie chciałam cię skrzywdzić… Ja tak bardzo potrzebuję… Chciałabym mieć takiego ojca, jak ty…

Czy lekarz zdoła dziewczynie pomóc?

6/10
Na sygnale odc. 122

Z kolei w odcinku numer 122 ekipa doktora Banacha odpowie na wezwanie do starszej kobiety, która straciła nagle przytomność. A na miejscu ratownicy odkryją, że w mieszkaniu jest także dziecko chore na zapalenie mózgu. Życie dziewczynki będzie zagrożone, ale gdy Wiktor postanowi zabrać małą do szpitala, jej matka zaprotestuje. Czy pomoc nadejdzie na czas?

7/10
Na sygnale odc. 123

Tydzień później (w odcinku numer 123) zespół doktora Góry pojedzie za to do lasu – do mężczyzny, którego zaatakował dzik. Adam (Dariusz Wieteska) i Piotr szybko zorientują się, że ich pacjent nie został wcale raniony przez zwierzę, tylko postrzelony. A kolega rannego wyciągnie broń... i zacznie ratownikom grozić!

8/10
Na sygnale odc. 124

Z przygody w lesie bohaterowie wyjdą jednak cali i zdrowi, bo już w następnym odcinku – numer 124 – znów ruszą do akcji! I tym razem spotkają kibiców piłki nożnej.

9/10
Na sygnale odc. 124

Mecz Polska-Irlandia, wypadek z prądem, zawał, hazard i próba samobójstwa – tego wieczoru ekipa Wiktora nie będzie próżnować!
 

10/10
Na sygnale odc. 124

A ilu pacjentów trafi w końcu po meczu do szpitala? O tym przekonacie się tylko oglądając premierowe odcinki „Na sygnale” - na antenie telewizyjnej Dwójki

Więcej na temat Na sygnale polskie seriale