Na dobre i na złe odc. 681 Na dobre i na złe odc. 681 Na dobre i na złe odc. 682 Na dobre i na złe odc. 681 Na dobre i na złe odc. 681
Na dobre i na złe odc. 681
1/6
Na dobre i na złe odc. 681

 

Zapraszamy na 681 odcinek (emisja 11 października w TVP2 o 20.45) „Na dobre i na złe”, w który do obsady serialu dołączy na stałe Monika Pikuła.  A co tym razem wydarzy się w serialu?

Po wspólnej nocy Lena (Anita Sokołowska) znów odtrąci Latoszka (Bartosz Opania) – uznając, że oboje na udany związek nie mają już szans.

 

 

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Burska i Bart w "Na dobre i na złe"! Co dalej z tą parą? Wezmą kiedyś ślub? Zobacz KULISY serialu

2/6
Na dobre i na złe odc. 681

 

- Nigdy nie stworzyliśmy normalnej rodziny... I nie stworzymy, Witek. Nie oszukujmy się...
- A ze Staszkiem stworzysz? Zdradzając go ze swoim byłym mężem?
- To był błąd... którego nie chcę powtórzyć!

Jednak lekarka nie będzie w stanie się oprzeć byłemu mężowi i tym razem...

3/6
Na dobre i na złe odc. 682

 

Tymczasem do szpitala trafi nowa pacjentka: Karola (w tej roli Monika Pikuła). Dziewczyna uratuje życie pasażera, który nagle zacznie dusić się w taksówce. A chwilę później sama zostanie potrącona przez auto i dozna urazu głowy, po którym straci pamięć.

Szczęśliwie, po kilku godzinach wspomnienia zaczną do niej wracać. A wtedy Karola odkryje, że w Leśnej Górze czuje się jak w domu, bo… jest pielęgniarką. I w końcu postanowi zostać w szpitalu na dłużej.

4/6
Na dobre i na złe odc. 681

 

A w finale: kolejne wyzwanie dla Barta (Piotr Głowacki)! Tym razem jego pacjentem zostanie słynny neurochirurg - profesor Marek Walicki (w tej roli Witold Dębicki) – który okaże się też jego dawnym mentorem. Na widok „mistrza” Bart jednak wcale się nie ucieszy. I wyzna Julce (Aleksandra Hamkało), że profesor nieźle dał mu w kość.

- Wiesz, dlaczego Jakubek uważa, że go mobbingowałem? Bo nie poznał Walickiego. Byli tacy, co rzucali przez niego studia!(…) Powinno się go trzymać z daleka od ludzi! Zamknąć jak wirus ospy prawdziwej!

5/6
Na dobre i na złe odc. 681

 

Żona profesora (w tej roli Danuta Kowalska), obserwując Barta, rzuci tylko z uśmiechem:

- Jaka marchew, taka nać... Bardzo mi go pan przypomina!


Badania wykażą w końcu, że Walicki ma przy kręgosłupie guz – oponiaka – który może doprowadzić do jego paraliżu. Operacja będzie ryzykowna, jednak Bart kolejny raz podejmie wyzwanie.

6/6
Na dobre i na złe odc. 681

 

Profesor, tuż przed zabiegiem, spojrzy swojemu uczniowi prosto w oczy:

- Wiem, dałem ci popalić Bart... Ale postaraj się mnie nie zabić.
- Nie mogę panu nic obiecać…


Jaki będzie finał? Emisja odcinka numer 681 już 11 października – zobacz koniecznie!