M jak Miłość

Wielki sukces "M jak miłość"! Serial zmiażdżył konkurencję!

M jak Miłość

 

"M jak miłość" miażdży konkurencję! Jesienna ramówka rozpoczęła się zaledwie kilka tygodni temu, ale już widać, co najchętniej oglądają Polacy. Widzowie uwielbiają serial o rodzinie Mostowiaków i to właśnie ta produkcja przyciąga najwięcej osób przed telewizory. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl nowy sezon "M jak miłość" ogląda średnio... 5,07 mln osób! Telewizyjna Dwójka w czasie nadawania serialu jest zdecydowanym liderem na rynku telewizyjnym. Ale to nie koniec!

 

"M jak miłość" hitem TVP! 

 

Okazuje się, że w porównaniu do wyników oglądalności z zeszłego roku, serial przyciąga o 90 tysięcy widzów więcej! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl najwięcej osób obejrzało odcinek 1380, który został wyemitowany 10 września. "M jak miłość" oglądało wówczas aż 5,41 mln widzów.

Jak widać, serial o perypetiach rodziny Mostowiaków to od lat jeden z największych telewizyjnych hitów! Wy również jesteście fanami "M jak miłość"?

 

Zobacz także: M jak miłość: Iza w bardzo ciężkim stanie trafi do szpitala! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach!

 

"M jak miłość" ogląda średnio 5,07 mln widzów. 

M jak miłość odc. 1380
MTL Maxfilm

Serial miażdży konkurencję.

M jak miłość - Marcin pociesza Izę
MTL Maxfilm

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55