M jak miłość odc. 1348-1349 M jak miłość odc. 1348-1349 M jak miłość odc. 1348-1349 M jak miłość odc. 1348-1349 M jak miłość odc. 1348-1349
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe
1/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

W „M jak miłość”  widzów czeka sporo niespodzianek! Przede wszystkim: do obsady serialu dołączy Ewa Kasprzyk, która zagra Weronikę Sobańską, biologiczną matkę Janka.

 

Odcinki: 1348-1349 - emisja 5-6.02 w TVP2 o 20.50.

Janek (Tomas Kollarik) jest synem aktorki. Gromadził o niej informacje, ale nie ma odwagi jej poznać. Wyręczy go w tym Ula... Jaką osobą okaże się Weronika? Dlaczego go porzuciła? Czy jest szansa na odbudowanie relacji?

 

Zobacz także: W "M jak miłość" Ewa będzie mieć kłopoty ze studentem. Marek stanie w jej obronie i... brutalnie pobije chłopaka. Zostanie oskarżony?

2/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

Janek (Tomas Kollarik) jest bardzo ciekaw Weroniki Sobańskiej. Policjant zdobywa aktualny adres aktorki - która teraz handluje nieruchomościami...

3/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

Tymczasem Ewę (Dominika Kluźniak) czekają poważne kłopoty w pracy. Mostowiakowa wejdzie w konflikt z jednym ze studentów – Wojtkiem Redą (Dawid Ściupidro) – i jako promotorka odrzuci napisaną przez niego pracę magisterską.

To jest… zwykły plagiat! (…) Pan po prostu wykorzystał całe fragmenty cudzego tekstu, połączył je, zresztą dość niechlujnie… i podpisał własnym nazwiskiem!

A chłopak wybuchnie gniewem i postanowi się zemścić.
Reda odwiedzi prorektora i oficjalnie oskarży Ewę o molestowanie.

- To było coraz bardziej krępujące, wiele razy proponowała mi wspólne wyjścia, kolacje...

Mostowiakowa, słuchając go, będzie w szoku:

- Jak panu nie wstyd? Jak pan może takie bzdury opowiadać?!

A prorektor uzna, że – do wyjaśnienia sprawy – Ewa powinna „zniknąć” z uczelni.

- W naszym interesie jest uniknąć plotek... Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale może warto byłoby się zastanowić nad... krótkim urlopem?

4/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

Chwilę później Mostowiakowa spróbuje szczerze z Redą porozmawiać. Jednak chłopak nadal będzie ją atakował… Aż w końcu w obronie żony stanie Marek (Kacper Kuszewski) – i przed uczelnią wybuchnie ostra bójka!

- Dlaczego pan to zrobił? Przecież poświęciłam panu tyle uwagi, czasu, starałam się pomóc…
- Mam gdzieś taką pomoc!
- Co powiedziałeś, gnoju?!

5/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

Z kolei Aneta (Ilona Lewandowska) w premierowych odcinkach odkryje, z kim zdradza ją Olek (Maurycy Popiel). Detektyw przekaże dziewczynie zdjęcia lekarza z pielęgniarką Iwoną (Weronika Bartold)… A Kryńska ruszy do ataku! I tym razem zleci Bosackiemu, by zdobył materiały, które zniszczą jej niewiernego kochanka.
 

6/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

- Świetnie się pan spisał, dziękuję!(...) Teraz jego bierzemy na tapetę…

- Na razie rzucę tylko... garść inspiracji. Jak pan wie, ten gość jest lekarzem, a to ułatwia sprawę. Łapówki, błędy lekarskie, molestowanie seksualne pacjentek albo pacjentów - nieważne. Chodzi tylko o jedno: chcę, żeby pan go skompromitował i zniszczył!

7/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

Tymczasem Magda (Anna Mucha), gdy Aneta zostawi ją w końcu w spokoju, odetchnie z ulgą… Ale jej beztroska nie potrwa długo. Bo nagle do drzwi zapuka Marszałek (Emilian Kamiński) - zdesperowany i „uzbrojony” w walizkę.

- Krysia wyrzuciła mnie z domu... Mogę się u was zatrzymać?

8/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

Magda spróbuje zaprotestować, jednak Budzyński ją ubiegnie:

- Oczywiście, że tak... Jak długo będziesz chciał!

A senior tylko westchnie:

- To zostanę... Zostanę z wami już na zawsze...

9/9
M jak miłość odc. 1348-1349
Mat. prasowe

 

Za to w finale: tajemnica Starskiego (Radosław Krzyżowski). W kolejnym tygodniu Maria (Małgorzata Pieńkowska) ostro pokłóci się z szefem – zła o to, że biznesmen próbuje zmusić Annę (Tamara Arciuch) i Ulę (Iga Krefft) do sprzedaży siedliska. Starski swoje zachowanie uzna za usprawiedliwione.

- Kiedyś te tereny należały do mojej rodziny... I mam pomysł na dobry biznes.

Jednak Rogowska rzuci, lodowatym tonem:

- Siedlisko należy do naszej rodziny i w naszej rodzinie zostanie! Nie jest i nigdy nie będzie na sprzedaż!
- Nigdy nie mów nigdy…
- No, to żebyś się nie zdziwił!

A chwilę później wyjdzie na jaw, że biznesmen od miesięcy ukrywa pewien sekret… bo jego pełne nazwisko brzmi: Łagoda-Starski!

Co naprawdę łączy Starskiego z Marią? I dlaczego aż tak zależy mu na przejęciu ziemi w Grabinie? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!