M jak Miłość Marcjanna Lelek, Piotr Nerlewski z kanguremw serialu M jak Miłość serial M jak Miłość Kacper Kuszewski, serial M jak Miłość Dominika Ostałowska, serial M jak Miłość
M jak Miłość
MTL Maxfilm
1/8
M jak Miłość
MTL Maxfilm

Niedługo nowe odcinki serialu „M jak Miłość”. Kto zdobędzie się na odwagę i odmieni swoje życie, a kogo znów czekają problemy? Bohaterowie serialu na zmianę będą przeżywać miłosne uniesienia i chwile grozy...

Co czeka nas w 1190. i 1191. odcinku serialu? Czy Natalia będzie z Frankiem? Co ze związkiem Marty i Andrzeja? Kiedy zostanie wydana książka Marysi?

Zobacz: "M jak Miłość" ma 15 lat! Co wiesz o kultowym polskim serialu? (pytanie 3. dla weteranów:) QUIZ

 

2/8
Marcjanna Lelek, Piotr Nerlewski z kanguremw serialu M jak Miłość
MTL Maxfilm
Natalia (Marcjanna Lelek) wciąż będzie tęsknić za siostrą i żałować ostatniej kłótni... Ale Franek (Piotr Nerlewski), krok po kroku, na nowo podbije jej serce – i w końcu sprawi, że dziewczyna znów się uśmiechnie.
3/8
serial M jak Miłość
MTL Maxfilm
Mostowiakówna zda egzamin na prawo jazdy. Za to instruktor (Fabian Kocięcki) - który wcześniej ją molestował - zostanie zwolniony… i postanowi się zemścić! Mężczyzna najpierw wybije w leśniczówce okno, a później rzuci się na Franka z pięściami.
- Ty…! Przez ciebie, gnojku, straciłem pracę!
Jak zakończy się ich kolejnej starcie?
4/8
Kacper Kuszewski, serial M jak Miłość
MTL Maxfilm

Trudne chwile czekają także serialową Ewę (Dominika Kluźniak). Mostowiakowa pojedzie do Warszawy na kontrolne badania. A w klinice cały czas będzie ją wspierał Marek (Kacper Kuszewski) – niezmiennie w żonie zakochany...

5/8
Dominika Ostałowska, serial M jak Miłość
MTL Maxfilm

Tymczasem małżeństwo Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) nadal będzie przeżywać kryzys. Wojciechowska znów spotka się z Jankiem (Igor Kujawski), coraz bardziej oczarowana…

6/8
serial M jak Miłość
MTL Maxfilm

A Budzyński kolejny raz umówi się z Pauliną (Maria Szafirska). Dziewczyna będzie szukać mieszkania i prawnik załatwi jej nowe, luksusowe lokum – w domu Wernera (Jacek Kopczyński).

Paulina od razu wykorzysta okazję i poprosi Andrzeja, by został z nią dłużej...
- Może wypije pan ze mną… herbatę? Chciałam pana okłamać i powiedzieć, że czuję się trochę nieswojo, sama w tym wielkim domu... Ale strasznie mi się tu podoba! Herbata?
7/8
serial M jak Miłość
MTL Maxfilm
Z kolei Maria (Małgorzata Pieńkowska) spotka się z wydawcą (Piotr Seweryński), który postanowi opublikować materiały z jej bloga w formie książki. Biznesmen będzie miał jednak twarde wymagania:
- Można tekst trochę uporządkować i w pewnych miejscach... podkręcić?
A Rogowska od razu zblednie...
- Podkręcić? Ma pan na myśli... coś intymnego? Nie wiem, jakieś pikantne szczegóły?
8/8
serial M jak Miłość
MTL Maxfilm

Artur (Robert Moskwa) zatrudni za to detektywa (Bartosz Dermont), by zdobyć jak najwięcej informacji o Bilskim (Zbigniew Stryj)… Czy pozna w końcu jego tajemnice – i skompromituje rywala przed Marią?

Wszystko okaże się w 1190. odcinku, którego emisja już w poniedziałek 11 stycznia oraz w 1191. odcinku serialu, którego emisja 12 stycznia na TVP2.

Więcej na temat M jak Miłość